Maciej Rybus zostanie ojcem! Lana Rybus potwierdziła ciążę

Na początku roku Maciej Rybus oświadczył się pięknej Rosjance Lanie, a już kilka tygodni później para wzięła ślub. Media spekulowały o ciąży Lany Rybus - plotkowano, że urodzi bliźniaki. Dziś na swoim instagramowym profilu żona piłkarza potwierdziła ciążę.

Maciej Rybus zostanie ojcem

Maciej Rybus i Lana Baimatova poznali się w Rosji, gdzie piłkarz wyjechał, aby negocjować kontrakt z klubem Lokomotiw Moskwa. Ze strony sportowca była to miłość od pierwszego wejrzenia, jednak trochę czasu zajęło mu, zanim zdobył serce ukochanej. W lutym tego roku Lana Baimatova przyjęła oświadczyny Rybusa, a w marcu para pobrała się w Osetii. Na wystawnym przyjęciu bawiła się głównie rodzina Rosjanki, a Maciej Rybus przyznał, że niebawem zorganizują w Polsce drugie wesele dla jego bliskich. Dziś już wiadomo, że para spodziewa się dziecka. Lana Rybus opublikowała właśnie zdjęcia z wakacji, na których w objęciach męża, w obcisłym kostiumie kąpielowym, chwiali się ciążowym brzuszkiem. 

 

Maciej Rybus zostawił w Polsce narzeczoną Natalię Czubaj

Pikanterii całej miłosnej historii dodaje fakt, że Maciej Rybus, wyjeżdżając do Moskwy, zostawił w Polsce narzeczoną Natalię Czubaj. Miała ona o nowym związku piłkarza dowiedzieć się z mediów. Małżeństwo byłego narzeczonego z Laną Rybus skomentowała jedynie słowami o umiejętności odchodzenia z klasą wtedy, gdy rozdział się kończy.

Jaka jest prawda, tego pewnie nigdy się nie dowiemy. Przyszłym rodzicom życzymy spokoju i szczęścia. 

Kim jest Lana Rybus?

Lana Rybus, przyjmując oświadczyny Macieja Rybusa, dołączyła do grona polskich WAG's. 

 
Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym zamieszkałem. Nie ma co ukrywać, że między nami „zaiskrzyło” od pierwszego spotkania i niedługo potem zaczęliśmy się spotykać

Lana Rybus olśniewa urodą, a na Instagramie śledzi ją już prawie 25 tysięcy fanów. Rosjanka chwali się w sieci wakacjami oraz udanymi stylizacjami - widać, że jest wielką fanką mody. To właśnie z jej profilu dowiedzieliśmy się z o ślubie z piłkarzem - jej suknia ślubna była niezwykle imponująca.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.