Cropp x Baltic Games. Nowa kolekcja specjalna Cropp

Joanna Szczurek
25.07.2018 14:24
cropp

cropp (materiały prasowe)

Nowa kolekcja specjalna marki Cropp jest inspirowana skatingiem i sportami ekstremalnymi. Bodźcem do jej stworzenia jest festiwal Baltic Games, który odbędzie się w sierpniu tego roku w Gdańsku. Mocne kolory, nadruki i minimalistyczne kroje - zobacz, co jeszcze szykuje dla nas Cropp!

cropp Skeleton Tribecropp Skeleton Tribe materiały prasowe

Cropp, jako sponsor tytularny, co roku wspiera festiwal Baltic Games. W tym roku firma oferuje uczestnikom festiwalu kolekcję kapsułową. Choć ubrania wyraźnie nawiązują do mody sportowej, to można stworzyć z nimi ciekawe i stylowe stylizacje na co dzień. Połączenie mody miejskiej i elementów sportowych dało oryginalny i niepowtarzalny efekt!

Głównym elementem kolekcji są buty sportowe "Ollie", których nazwa pochodzi od deskorolkowego tricku. Buty zostały stworzone do noszenia na co dzień, lecz dzięki specjalnej podeszwie, skórzanej cholewce i wzmocnionej przedniej części, jest to idealny model na deskę! Właśnie te buty promują tegoroczny Festiwal Cropp Baltic Games, który rozpocznie się 17.08 i będzie trwał do 19.08. Na gdańskiej scenie nie zabraknie gwiazd i innych atrakcji. 

Kolekcja jest już dostępna w sklepach stacjonarnych oraz online.

Więcej o: