Butelkowa zieleń - gdzie kupić ubrania w modnym kolorze? [Przegląd]

Klaudia Jakubiuk-Żukowska/AZ
03.02.2020 09:30
Butelkowa zieleń

Butelkowa zieleń (www.shutterstock.com)

Butelkowa zieleń, kojarzona z blaskiem szmaragdu, to kolor, który pięknie wygląda w jesienno-zimowych stylizacjach. Wybrałysmy propozycje w odcieniu, który pokochały Polki!

Butelkowa zieleń - kolor z klasą

Butelkowa zieleń to iście królewska barwa, w której dobrze wygląda większość kobiet. To jeden z najbardziej popularnych kolorów przy wyborze sukienki na specjalną okazję. Ciemnozielona bądź szmaragdowa sukienka, uszyta z koronki lub mięsistego askamitu, to bardzo stylowa i elegancka kreacja, np. na wesele, które odbywa się zimą.

Lubisz złote dodatki? Ten rodzaj zieleni to dla nich odpowiednie towarzystwo. Jeśli chętnie nosisz biżuterię, możesz bez obaw łączyć ją z tym kolorem. To samo dotyczy również innych akcesoriów, jak torebka lub buty, a złoto jest w tym sezonie na topie. Butelkowa zieleń pasuje oczywiście do czerni, jeśli chcesz jednak, żeby stylizacja nabrała lekkości, połącz ją z beżem, bordo albo odcieniami różu i czerwieni. Oryginalny mix kolorystyczny stworzy zieleń z żółtym. Możesz ją wybierać zarówno na wieczorne wyjścia - maxi sukienka w tej barwie będzie wyglądała zachwycająco podczas karnawałowego balu, a plisowana spódnica będzie idealna na co dzień do botków lub trampek. 

Ubrania w modnym kolorzeUbrania w modnym kolorze Fot. Born2Be

 
Więcej o: