Szukasz ciekawego prezentu na Dzień Matki? Nasze propozycje przypadną ci do gustu

Redakcja
23.05.2018 16:00
Balony

Balony (Materiały prasowe)

Dzień Matki już za trzy dni (26.05), a ty nadal nie kupiłaś prezentu? Nic straconego. Specjalnie dla ciebie przygotowałyśmy przegląd, w którym znajdziesz ciekawe propozycje prezentów, które z pewnością przypadną ci do gustu.

BalonyBalony Materiały prasowe

Balony 

W tym roku zaskocz swoją mamę i zamiast biec do kwiaciarni po róże czy tulipany użyj swojej wyobraźni i... udekoruj jej pokój. W naszym przeglądzie znajdziesz świetnie dekoracje, które ci w tym pomogą. Znakomitym pomysłem okażą się z pewnością balony, a w naszym przeglądzie znajdziesz ich wiele.

Popularnym motywem są teraz złote lub srebrne balony w kształcie liter. Możesz zakupić dowolną ilość balonów i ułożyć je w napis (tak, jak to widać na zdjęciu powyżej). Oprócz balonów w kształcie liter możesz oczywiście zakupić takie w kształcie serca. Te satynowe to hit sezonu.

W naszym przeglądzie znajdziesz również balony z kredą, dzięki czemu będziesz mógł odręcznie napisać na nim życzenia dla swojej mamy. Drugą opcją są balony z gotowym napisem Happy Mother's Day. Zarówno pierwsza, jak i druga forma będzie ciekawsza od tradycyjnej kartki.   

Oprócz udekorowania pokoju można kupić słodycze czy wino i usiąść z mamą i miło spędzić z nią czas w otoczeniu piękniej dekoracji, którą sami wcześniej przygotowaliśmy. Będzie to z pewnością niebanalny prezent, który wywoła uśmiech na jej twarzy. Oprócz dekoracji świetnym pomysłem na prezent jest... butla do napełniania balonów helem. Świetna zabawa gwarantowana! Wystarczy napełnić płuca helem i zacząć mówić. Nasz głos na moment staje się bardzo wysoki i jest on tym samym nienaturalny dla nas. Zabawa z helem zapewni z pewnością wszystkim dużo śmiechu. Trzeba jednak pamiętać, aby nie wdychać za go za dużo, bo może to prowadzić do utraty przytomności. 

Więcej o: