Marki inspirują się filmami Disney'a. Specjalne kolekcje Apart, Vans i Femi Stories

Natalia Stachacz
24.08.2018 11:08
Idole z naszego dzieciństwa powracają! Wszystko to za sprawą specjalnych limitowanych kolekcji, które obecnie są dostępne w sklepach. Najsłynniejszymi filmami Disaney'a zainspirowały się takie marki jak Apart, Vans i Femi Stories.

Apart 

Historia współpracy słynnej biżuteryjnej firmy z wytwórnią Disney sięga 2015 roku - to właśnie wtedy zadebiutowała limitowana kolekcja inspirowana postaciami znanymi z bajek. Wśród propozycji marki nie zabrało naszyjników, kolczyków oraz zegarków AM:PM z wizerunkiem Myszki Miki, Kubusia Puchatka, Królewny Śnieżki czy Kopciuszka. 

Zobacz także: Limitowana kolekcja TOMS stworzona we współpracy z wytwórnią filmów Disney

Specjalna kolekcja zegarków AM:PMSpecjalna kolekcja zegarków AM:PM źródło: https://www.facebook.com/pg/BizuteriaApart

Vans

Vans swoją współpracę z najsłynniejszą wytwórnią filmów dla dzieci również rozpoczął już trzy lata temu. Tym razem jednak marka skupia się tylko na jednym bohaterze disneyowskich produkcji - Myszce Miki, która w tym roku kończy 90 lat! Z tej okazji czterej artyści (ilustrator i grafik, John Van Hamersveld, tatuator Mark Machado, znany jako Mister Cartoon, projektant, ilustrator i animator Geoff McFetridge oraz Taka Hayashi na stałe już związany z linią Vault by Vans) na swój sposób zinterpretowali najsłynniejszą myszkę świata i umieścili jej wizerunek na kultowym modelu Vans, OG Sk8-Hi LX, a także na koszulce z krótkim rękawem. 

Vans świętuje 90-te urodziny Myszki MikiVans świętuje 90-te urodziny Myszki Miki Mat. prasowe

Femi Stories

Kolekcja Femi Stories związana jest natomiast z premierą filmu "Krzysiu, gdzie jesteś?". Obraz, który jest kontynuacją przygód przyjaciół ze Stumilowego Lasu, był inspiracją do stworzenia specjalnej linii ubrań i dodatków. Znalazły się na nich wizerunki Kubusia, Prosiaczka czy Kłapouchego. Projektantki Femi Stories - siostry Kamila i Anita Nawarkiewicz - postawiły na bajkowe kolory: słodki pudrowy róż, żółty w odcieniu ukochanego przez Kubusia miodku oraz ponadczasowe, czarno-białe paski. Kolekcja obejmuje szeroki asortyment: od kraciastych sukienek, poprzez koszule i flauszowe czapki, aż po ubrania outdoorowe.

Nowa kolekcja Femi Stories związana jest z premierą filmu 'Krzysiu, gdzie jesteś?'Nowa kolekcja Femi Stories związana jest z premierą filmu 'Krzysiu, gdzie jesteś?' Mat. prasowe

autor
Wybór redakcji. Natalia Stachacz - kierownik redakcji
Gorące nowości: ubrania i dodatki

Gorące nowości: ubrania i dodatki

Na sklepowych półkach zaczyna pojawiać się coraz więcej produktów z jesiennych kolekcji. Wśród najciekawszych premier ostatnich tygodni znalazły się nie tylko ubrania i dodatki, ale także kosmetyki, a nawet multibrandowa platforma zakupowa.

Więcej o: