About You: znana platforma zakupowa rozpoczyna działalność w Polsce

500 znanych światowych marek, 70 tysięcy modnych produktów i 25% zniżki na (prawie) wszystko. About You, duża platforma zakupowa, która świetnie sobie radzi m.in. w Belgii i Holandii, wkracza na polskich rynek. I to z przytupem.

About You w Polsce

Polacy pokochali sklepy online, a w szczególności duże, multibrandowe platformy zakupowe. Doceniają ich uniwersalność, ogromne zaplecze produktowe i przede wszystkim, to, że udostępniają w jednym miejscu ubrania i dodatki znanych światowych marek (nawet tych, które w naszym kraju są słabo albo w ogóle niedostępne). Kilka godzin temu oficjalną premierę miał kolejny taki portal - About You. Założony w 2014 roku w Niemczech, w ciągu zaledwie czterech lat, stał się u naszych zachodnich sąsiadów drugą, pod względem wielkości, odzieżową platformą sprzedażową.

Jego właściciele bardzo liczą na to, że ten sukces uda im się powtórzy także w Polsce. Ich zaangażowanie i determinację widać gołym okiem. Przez ostatnie dni byliśmy świadkami bardzo intensywnej promocji sklepu, która obejmowała telewizję, internet i nośniki outdoorowe. Naprawdę ciężko było nie natrafić na chociaż jeden z ogromnych bilbordów czy dynamicznych spotów zapowiadających About You. Kulminacją tych przygotowań okazała się oficjalna premiera, która przyciągnęła historyczną ilość influencerów i gwiazd - nawet najwytrwalsi i najbardziej doświadczeni bywalcy warszawskich salonów przyznawali, nie pamiętają wydarzenia, które skumulowałoby w jednym miejscu aż tyle znanych twarzy. Dlaczego About You budzi aż tyle emocji?

 

About You - znane światowe marki 

W tym momencie na polskiej stronie About You dostępnych jest ok. 70 tysięcy produktów. Wśród asortymentu znajdziemy ubrania i dodatki 500 znanych światowych marek, a w innych krajach ta liczba dobija nawet do 1000 (według zapowiedzi właścicieli, z czasem także kupujący znad Wisły będą mieć tak szeroki wybór). Ręce mogą już zacierać m.in. miłośnicy takich brandów jak Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Hugo Boss, GAP, Chi Chi London, Superga, Timberland i Abercrombie & Fitch. Co istotne platforma jest świetnie dostosowana do nowoczesnych zakupów - ma bardzo intuicyjną aplikację mobilną oraz powiązane ze sklepem konto na Instagramie. Twórcy Abou You podkreślą także, że jednym z filarów portalu jest personalizacja - użytkownik otrzymuje m.in. dopasowane do siebie sugestie zakupowe, bazujące na jego ostatnich wyborach.

Na stronie About You kupimy m.in. tą sukienkę w kwiaty od Chi Chi London i kultową bieliznę Calvin KleinNa stronie About You kupimy m.in. tą sukienkę w kwiaty od Chi Chi London i kultową bieliznę Calvin Klein Źródła: https://www.instagram.com/chichiclothing/?hl=pl i https://www.instagram.com/calvinklein/?hl=pl

About You - rabat

Jakby tego wszystkie było mało, z okazji premiery dla użytkowników z Polski About You przygotowało rabat. Na hasło AYPOLSKA (prawie) wszystko można kupić 25% taniej. Poniżej widzicie ubrania i dodatki, które specjalnie dla Was wyselekcjonowaliśmy z oferty portalu. To nasze hity, które teraz są do nabycia za 3/4 regularnej ceny. Gwarantujemy, że to rzeczy, które będą Wam służyły latami. 

Więcej o: