L'AF THREE SISTERS - nowa kolekcja w hołdzie kobiecości

Marka L'AF, znana ze współpracy z Anetą Kręglicką, przedstawia swoją najnowszą kolekcję THREE SISTERS, inspirowaną kobiecym indywidualizmem.

Markę L'AF poznaliśmy dzięki współpracy z Anetą Kręglicką. Głośna kolekcja MINIMAL zaprezentowana wiosną tego roku wywołała duże medialne poruszenie. Kolejna współpraca marki z byłą miss już wkrótce, a tymczasem L'AF zaprasza swoje klientki do świata kobiecości, prezentując najnowszą kolekcję o nazwie THREE SISTERS. 

L'AF THREE SISTERSL'AF THREE SISTERS Fot. materiały prasowe

Najnowsza kolekcja marki L’AF jest rodzajem hołdu złożonego relacjom między kobietami, ich różnorodności i podobieństwom, wspólnym celom, wzajemnemu zaufaniu. To hołd dla kobiet odważnych, które nie wstydzą się swojej wrażliwości, identyfikując ją nie ze słabością, a z siłą. To wreszcie hołd oddany kobiecie pielęgnującej swój indywidualizm, możliwy tylko dzięki kobiecemu porozumieniu i zdolności działania razem. Jako symbol tej idei kolekcja na sezon Jesień/Zima 2018/2019 nosi nazwę THREE SISTERS.

Ubranie ma eksponować charakter, wyrażać osobowość i przekazywać światu informacje. Projektanci L'AF zadbali o to, by najnowsza kolekcja możliwie jak najlepiej pomagała kobietom w niewerbalnej komunikacji swojego "ja". Metaliczne, błyszczące dodatki to pierwszy punkt w linii THREE SISTERS. Goszczące na wybiegach największych projektantów metaliczne zdobienia znalazły się również w jesiennej propozycji polskiej marki, pomagając podkreślić kobiecy indywidualizm. W zimowym lookbooku nie brakuje również wzorów - różne desenie pozwalają na eksperymenty i dostosowanie ubrania do charakteru. Wszystkie ubrania L'AF mają za zadanie podkreślać sylwetkę kobiecymi fasonami i eksponować wdzięki.

L'AF THREE SISTERSL'AF THREE SISTERS Fot. materiały prasowe

Polska marka nie zapomina również o business women. Dla kobiet spędzających wiele godzin na biznesowych spotkaniach L'AF proponuje sukienki, marynarki, bluzki, spodnie i spódnice przyciągające minimalistycznym sznytem, które spodobają się także miłośniczkom delikatnie ozdobnych detali. Na wieczór, po zrzuceniu biurowego dress code'u, L'AF przygotowała sukienki z falbanami, dopasowane spódnice z koronkami i inne kreacje idealne na randkę czy spotkanie w gronie znajomych. 

L'AF THREE SISTERSL'AF THREE SISTERS Fot. materiały prasowe

Dlaczego podeszwa szpilek Louboutin jest czerwona?

Więcej o:
Copyright © Agora SA