Te solidne buty do biegania sprawdzą się w ciężkich warunkach i na wymagającym podłożu. Wiele modeli z rabatem

Paulina Bukarewicz
30.11.2021 15:30
buty do biegania

buty do biegania (fot. @underarmour)

Mamy dla was zestawienie butów do biegania. W propozycjach znalazły się modele dla niej i dla niego. Wiele znanych marek i niższe ceny.

Jakie buty do biegania?

 

Buty do biegania powinny być trwałe, wygodne i dopasowane do stóp. Przy ich wyborze zwróć uwagę również na typ podłoża, po którym najczęściej się poruszasz. Jeśli biegasz po asfalcie lub betonie, twoje buty powinny mieć najlepszą amortyzację oraz stabilizację. Dla biegaczy uprawiających sport na nierównym podłożu jak ścieżki leśne lub grząski grunt najlepiej sprawdzą się modele z wyprofilowaną podeszwą, zapewniającą dobrą przyczepność. Powyżej prezentujemy sześć modeli dla kobiet. Szare z odblaskowymi detalami gwarantują widoczność podczas biegu przy słabym oświetleniu. Mają cholewkę z siateczki, która odpowiada za wentylację oraz podeszwę z gumy odpornej na ścieranie. Kuszą też ładnym designem i niższą ceną. 

Buty do biegania męskie 

męskie buty do bieganiamęskie buty do biegania fot. @underarmour

Kolejne prezentowane modele przeznaczone są dla mężczyzn - każdy z panów z pewnością znajdzie coś dla siebie. Przyciągają uwagę ładną kolorystyką i technologiami, które zostały w nich zastosowane. Jeśli chcesz mieć wysokiej jakości buty do biegania z zaawansowanymi systemami, wspomagającymi trening polecamy model "Machina 2". Możesz go połączyć z aplikacją MapMyRun, która śledzi, analizuje i zapisuje dane z każdego biegu. Ultralekka cholewka z siateczki odpowiada za to, aby stopy mogły "oddychać". Poduszki z gumy węglowej, umieszone pod pietą, zapewniają lepszą przyczepność i trwałość, nawet na najbardziej wymagającym podłożu. Buty dostępne są w pełnej rozmiarówce, z ceną adekwatną do jakości. 

Buty do biegania zimą

buty do biegania zimąbuty do biegania zimą fot. sportstylestory

Bieganie zimą wymaga odpowiedniego przygotowania - ważnym elementem ubioru jest nie tylko dopasowana kurtka, ale też dobre buty sportowe. Masywna podeszwa oraz trwałe elementy zapewniające podparcie są bardzo istotne. Fioletowe buty damskie z podeszwą "ua tribase" zapewniają stabilizację w strategicznych miejscach. Model został też wyposażony w system amortyzacji - wykorzystuje zwrot energii podczas kontaktu z podłożem, zapewniając bezpieczeństwo i odpowiednią dynamikę podczas biegania. Dla mężczyzn polecamy szare sneakersy New Balance, inspirowane butami biegowymi z lat 90. Oryginalny wygląd idzie w parze z jakością i wysokim komfortem użytkowania. Teraz kupisz je za niecałe 200 złotych! 

Więcej o: