Jak wybierać walizki dla dzieci? Wybraliśmy urocze i funkcjonalne modele!

Przed Tobą rodzinny wyjazd? Warto zainwestować w kolorową, niewielką walizkę na kółkach dla dziecka. Sprawdź świetne modele w których na pewno Twoje dziecko się zakocha. Teraz jest idealny czas na taki zakup - walizki dla dzieci kupisz w promocyjnych cenach!

Walizki dla dzieci na kółkach

Walizki dla dzieci na kółkachWalizki dla dzieci na kółkach fot. panitorbalska.pl, gala24.pl, coocoo.pl

Planujesz wyjazd z dzieckiem i zastanawiasz w co spakować jego rzeczy? Świetnym wyborem są walizki dla dzieci na kółkach! Specjalne wzory, wielokolorowe modele, dostosowanie do możliwości nawet najmłodszych maluchów - to wszystko sprawia, że warto zainwestować w taką walizkę. To również okazja do lekcji samodzielności - to właśnie dziecko samo ciągnie swój bagaż.

Dziecięce walizki na kółkach są oczywiście mniejsze niż modele dla dorosłych, a także wykonano je z lekkiego materiału. To sprawia, że przewożenie bagażu nie powinno sprawiać dziecku problemu. Poza tym na pewno będzie zachwycone i dumne, że tak samo jak dorośli ma własną walizkę! Być może nie zmieści się to wszystko czego Twoje dziecko będzie potrzebować, ale w końcu nie o to tu chodzi. Na pewno dzieci będą szczęśliwe i z chęcią same będą chciały się spakować.

Kolorowe walizki dla dzieci

Kolorowe walizki dla dzieciKolorowe walizki dla dzieci fot. panitorbalska.pl, fifishop.pl

Zastanawiasz się czy dziecko w ogóle będzie chciało ciągnąć taką walizkę? Producenci przygotowali  kolorowe walizki dla dzieci w różne wzory w których na pewno zakochają się i chłopcy i dziewczynki. Są oczywiście zróżnicowane ze względu na wiek dziecka. Dla najmłodszych odnajdziemy urocze walizki na kółkach w kształcie różnych zwierząt np. pszczółki, motyla, żyrafy. Oprócz ciekawego designu są również funkcjonalne - mają kilka przegródek co pozwala w organizacji ubrań, zabawek czy butelki z napojem. W dodatku niektóre modele posiadają specjalny pasek na ramię, dzięki któremu dorosły może pomóc swojemu dziecku gdy się zmęczy. Są również kabinówki o klasycznym kształcie ze wzorami ze zwierzętami, które dzięki sztywnej i prostokątnej konstrukcji pozwalają na łatwe ułożenie poskładanych ubrań.

Walizki dla dzieci Samsonite

Walizki dla dzieci SamsoniteWalizki dla dzieci Samsonite fot. bagazownia.pl, gala24.pl

Samsonite to jedna z najbardziej znanych marek specjalizujących się w torbach i walizkach podróżnych. Są dobrej jakości, wysoce funkcjonalne i wyglądają bardzo stylowo. W ofercie odnaleźć można również walizki dla dzieci Samsonite. Twoje dziecko uwielbia Myszkę Miki? A może jest wielkim fanem Gwiezdnych Wojen? Jeśli tak, to Samsonite na pewno ma coś idealnego dla Twojej  pociechy! Możesz nawet zdecydować się od razu na komplet 3 walizek zróżnicowanych pod względem wielkości. To dobry wybór jeśli masz kilkoro dzieci w różnym wieku i wybranie takiego samego wzoru dla wszystkich to najlepsza decyzja. Można również używać różnych wielkości zależnie od potrzeb wyjazdu.

Walizki dla dzieci Wittchen

Walizki dla dzieci WittchenWalizki dla dzieci Wittchen fot. wittchen.com

Polska marka Wittchen również nie zapomniała o przygotowaniu specjalnych modeli dla małych podróżników. W ofercie odnajdziemy urocze walizki kabinowe, najczęściej w motyw zwierzęcy, np. pandę lub pieska. Walizki dla dzieci Wittchen wykonane są z trwałego materiału ABS, a także mają mocne kółka. Możemy mieć pewność, że ich jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Ich kształt nie jest typowy dla walizek kabinowych, co jeszcze bardziej zwiększa ich atrakcyjność dla dzieci. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.