CCC - Go For More - kolekcja na wiosnę 2016

Beata Aduckiewicz
Marka CCC przygotowała dla nas szereg wspaniałych nowości na wiosnę 2016. Nowym hasłem kolekcji stały się motywujące słowa Go For More. Jeśli również chcesz sięgać po więcej, to koniecznie obejrzyj razem z nami nową ofertę marki CCC.

Znana i lubiana marka CCC przygotowała na wiosnę wiele interesujących niespodzianek. Jedną z nich jest na przykład nowa odsłona strony internetowej oraz możliwość zakupów online na eobuwie.pl. Dzięki temu nasze zakupy z pewnością staną się o wiele łatwiejsze i szybsze.

Jeżeli chodzi o nową kolekcję, to można powiedzieć, że jest ona prawdziwym wachlarzem trendów, najróżniejszych fasonów, wzorów oraz barw. W nowej ofercie znajdziemy więc buty, obok których nie da się przejść obojętnie. Uwagę przyciągają przede wszystkim skórzane buty marki Lasocki , które wyróżniają się przepiękną barwą. Niebieskie botki, liliowe baleriny albo chabrowe szpilki sprawią, że każda stylizacja nabierze wyrazu i stanie się niepowtarzalna.

CCC - linia damskaCCC - linia damska CCC - linia damska CCC - linia damska

Miłośniczki klasyki z pewnością pokochają casualowe modele butów w ciepłych odcieniach brązu oraz beżu. Do nich możemy również dobrać pasujące torebki. CCC proponuje nam szeroką ofertę listonoszek, shopperek, kuferków oraz gustownych kopertówek. Nie zabraknie również modeli butów dla mężczyzn w wersji eleganckiej oraz tej bardziej sportowej od marki Sprandi .

CCC - linia męska i damskaCCC - linia męska i damska CCC - linia męska i damska CCC - linia męska i damska

Oprócz tego warto też zaznaczyć, że nowa kolekcja CCC skupia się przede wszystkim na kobiecie i jej potrzebach. Hasłem promującym nowy sezon stały się motywujące słowa Go For More . Każda z nas ma swoje pragnienia i cele, które chce osiągnąć. Będąc pewne siebie wiemy, że możemy iść po więcej i czerpać z życia ile się tylko da. Sesja wizerunkowa CCC odbyła się w Kapsztadzie. Zdjęcia doskonale oddają charakter hasła Go For More w siedmiu różnych znaczeniach - Idę zmieniać świat, idę tam gdzie coś się dzieje, idę po swoje, idę po szczęście, idę tańczyć, idę dalej niż inni. Dzięki temu każda z nas dopasuje dla siebie własną motywację do działania i rozpocznie swoją drogę do szczęścia w nowych butach.

Więcej ładnych modeli sandałów znajdziesz TUTAJ .

Więcej o: