Jak mieć piękne i zdrowe włosy latem? Pielęgnacja kosmetykami L'biotica

Paulina Bukarewicz
17.06.2019 14:40
pielęgnacja włosów

pielęgnacja włosów (shutterstock.com)

Lato to czas, kiedy nasze włosy są szczególnie narażone na zniszczenie. Słońce sprawia, że tracą one swój blask, stają się kruche, przesuszone i zaczynają się łamać, zwłaszcza wtedy, gdy są cienkie i farbowane. Chcesz mieć piękne i zdrowe włosy, lecz nie wiesz jakich produktów używać? Wybrałyśmy kosmetyki L'biotica, dzięki którym osiągniesz wymarzony rezultat!

Kosmetyki L'biotica 

L'biotica to spółka zajmująca się produkcją kosmetyków od 2005 roku. Nadrzędnym celem firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów pielęgnacyjnych. Ich komponenty pochodzą z terenu Unii Europejskiej i podlegają starannej selekcji pod względem jakości. Firma tworzy w pełni bezpieczne, maksymalnie efektywne formuły, które „zamyka” w estetycznych i funkcjonalnych opakowaniach. Seria kosmetyków do pielęgnacji włosów, L'biotica PROFESSIONAL THERAPY, została zauważona i doceniona przez eksperta Pawła Matrackiego, Mistrza Świata Fryzjerstwa. Dodatkowo firma otrzymała wiele prestiżowych nagród i tytułów branżowych m.in.: „Najlepsze w Polsce” czy „Laur Konsumenta”.

Szampon L'biotica 

Szampon L'biotica to niezbędne produkty w cogodzinnej pielęgnacji włosówSzampon L'biotica to niezbędne produkty w cogodzinnej pielęgnacji włosów mat. partnera

Szampon to podstawowy produkt w codziennej pielęgnacji skóry głowy. Powinien być dostosowany do potrzeb i wymogów twoich włosów. Szampony L'biotica zostały opracowane i przetestowane przez kreatywny zespół mistrzowskich salonów fryzjerskich, aby zapewnić włosom intensywną pielęgnację, nawilżać je i regenerować. W naszym zestawieniu znalazły się produkty z serii L'biotica Professional Therapy oraz Biovax. Są to kosmetyki, które przyniosą ukojenie nawet najbardziej wymagającym włosom. Wśród propozycji znajdują się m.in szampon do włosów farbowanych, dzięki któremu włosy będą odżywione, a kolor utrwalony, jak również szampon do włosów cienkich, który zwiększy ich objętość. Produkty te wzbogacone są o formułę LightCoplx przez co będą dłużej zachwycały świeżym i lekkim wyglądem. 

Odżywki L'biotica 

 

Dbałość o włosy latem jest szczególnie ważna. Odżywka, podobnie jak szampon, to podstawowy produkt w ich pielęgnacji. Jest ona dopełnieniem całego rytuału. W okresie wakacyjnym nasze włosy często się wysuszają wskutek działania promieni słonecznych. Dlatego najlepiej wybrać odżywkę, która będzie nawilżać i regenerować włókna włosa. Produkty L'biotica zawierają keratynę, która przenika przez powierzchnię, wypełnia mikrouszkodzenia zniszczonych i przesuszonych włosów oraz zapobiega łamaniu i rozdwajaniu. Odżywki te są bardzo łatwe w stosowaniu. Wystarczy wetrzeć produkt w wilgotne włosy, omijając ich nasadę, zostawić na 3 minuty i spłukać letnią wodą. Stosując odżywki z serii L'biotica Professional Therapy oraz Biovax w codziennej pielęgnacji, poprawisz kondycję swoich włosów - będą one wyglądały zdrowiej i piękniej. 

Maski do włosów L'biotica 

Maski do włosów L'biotica odżywią i zregenerują osłabione włosyMaski do włosów L'biotica odżywią i zregenerują osłabione włosy mat. partnera

Wśród kosmetyków L'biotica znajdziecie również maski do włosów. Są to produkty, dzięki którym zregenerujesz i odżywisz zniszczone i osłabione włosy. Możesz wybrać jednorazową maskę, która idealnie sprawdzi się na wakacyjny wyjazd lub produkt w opakowaniu o większej pojemności, który postawisz na toaletce i wykorzystasz wielokrotnie. Wygładzająca maska do włosów w postaci czepka nasączonego kosmetykiem z wysoką zawartością składników aktywnych, takich jak: oleje monoi i makadamia, wygładzi i uszczelni powierzchnię włosów. Warto również wspomnieć, że wszystkie produkty L'biotica są dostępne w bardzo przystępnych cenach. 

Więcej o: