Walczy ze zmarszczkami wokół oczu, odżywia i regeneruje. Krem pod oczy z kawiorem jest skuteczny!

AS
15.06.2019 07:00
Krem pod oczy

Krem pod oczy (fot. www.shutterstock.com)

Skóra pod oczami wymaga specjalnego traktowania, aby wyglądać pięknie przez długi czas. Zacznij regularnie stosować krem pod oczy z kawiorem, a wkrótce zapomnisz o problemach ze skórą wokół oczu.

Dlaczego warto stosować krem pod oczy z kawiorem?

Skóra pod oczami jest jednym z największych wyzwań w pielęgnacji. Jest nie tylko bardzo cienka – znacznie cieńsza niż chociażby skóra policzków. Dodatkowo ma znacznie mniej gruczołów łojowych. Z jednej strony to dobrze, bo chyba nikt nie słyszał o wypryskach pod oczami, ale z drugiej bardzo łatwo ją przesuszyć. A sucha i cienka skóra pod oczami to spore wyzwania pielęgnacyjne, wspominając choćby o pojawiających się wcześnie zmarszczkach czy znienawidzonych cieniach pod oczami.

Regularna ekspozycja na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie słoneczne, zawarte dymie papierosowym substancje smoliste, smog oraz brak pielęgnacji dodatkowo znacznie przyśpieszają proces starzenia się skóry. Nic dziwnego, że pielęgnacja skóry pod oczami jest wyzwaniem dla niejednej z nas.

Kawior jest słynny z powodu znakomitych właściwości pielęgnacyjnych. To idealny składnik w codziennej pielęgnacji skóry wymagającej – dojrzałej, ale także zagrożonej przedwczesnym starzeniem się skóry pod oczami. Z tego powodu warto zainteresować się takim produktem jak krem pod oczy z kawiorem.

Krem pod oczyKrem pod oczy fot. www.shutterstock.com

Krem pod oczy z kawiorem - na czym polega jego skuteczność?

Krem pod oczy z kawiorem to szybki sposób na odmłodzenie spojrzenia. Kawior zawiera wiele cennych mikro- i makroelementów, ale na szczególne uznanie zasługuje fakt, iż kawior jest dobrym źródłem witaminy A – retinolu. Ta ostatnio bijąca rekordy popularności witamina jest dla skóry jak rewitalizujący zastrzyk. Głęboko regeneruje podrażniony naskórek, stymuluje naturalną odnowę komórkową, a nawet aktywizuje fibroblasty do produkcji kolagenu, co powoduje zauważalną poprawę stanu skóry pod oczami. Zostaje nie tylko wyraźnie zrewitalizowana, także znowu zachwyca elastycznością i młodzieńczym blaskiem.

Kawior jest znany jako jeden z najsilniejszych składników kosmetyków przeciwzmarszczkowych. Nie inaczej jest w przypadku skóry pod oczami. Krem pod oczy z kawiorem będzie skuteczny w walce ze zmarszczkami pojawiającymi się w okolicy oczu. Ale to nie jedyne , czego możesz się po nim spodziewać! Kosmetyki zawierające kawior skutecznie korygują także inne objawy starzenia się skóry wokół oczu, takie jak brak elastyczności, wiotkość czy przemęczenie.

Krem pod oczy z kawiorem dla kobiety w każdym wieku

Krem pod oczy z kawiorem może służyć także jako kosmetyk o działaniu antyoksydacyjnym. Na efekty antyoksydacji przyjdzie ci trochę poczekać, ale warto uzbroić się w cierpliwość. Wolne rodniki to jedno z największych zagrożeń dla młodego wyglądu skóry wokół oczu i nie tylko. Warto wybrać kosmetyki, które dodatkowo będą działać antyoksydacyjnie.

Jednym z nich jest krem pod oczy z kawiorem, który ze względu na swoje intensywne działanie rewitalizujące, nawilżające a także antyoksydacyjne sprawdzi się zarówno w kosmetyczce walczącej ze zmarszczkami mamy, jak i jej dorastającej, chcącej zadbać o pielęgnację przeciwstarzeniową córki.

Popularność kawioru jest uzasadniona. W przypadku skóry wymagającej, borykającej się z zarówno przedwczesnymi, jak i nasilonymi objawami starzenia kawior jest niezastąpiony. Jeśli więc chcesz dopieścić wymagającą skórę wokół oczu, krem pod oczy z kawiorem powinien znaleźć się w twojej kosmetyczce.

Co oprócz kawioru? Sprawdź inne propozycje kosmetyków: