Wielkie czyszczenie magazynów Levis! Popularne jeansy dostaniesz w cenie jak z sieciówki - rabaty aż do -50%!

Czekałyśmy na to cały rok! Międzysezonowe promocje ruszyły, a w nich popularne marki, które kocha każdy. Propozycje od Levis zachwycają krojami i... cenami!

Wyjątkowe okazje

Ogromne wyprzedaże w Levis - niemożliwe? Wręcz przeciwnie! Popularne modele uwielbiane przez gwiazdy, modelki i redaktorki mody w sklepie Answear dostaniesz z niesamowitymi rabatami. Co najlepsze promocja ta nie dotyczy tylko sezonowych produktów - znajdziemy na niej również słynne już Ribcage, klasyczne 724 czy kultowe już 501! Wybrałyśmy modele, które rabatami sięgają, aż do -50%. W Answear możesz cieszyć się lepszymi cenami, których nie dostaniesz u producenta, dlatego tym bardziej jesteśmy bardzo na TAK! Sprawdź przecenione produkty i ciesz się nienagannym i ponadczasowym stylem przez cały rok!

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Imaxtree / fot. Answear

Ponadczasowe kroje

Jeansy idealne nie istnieją? Śmiemy się nie zgodzić! 501 od Levis'a to wzór, który jest przykładem dla każdej pary dżinsów, wrytym w zbiorową świadomość świata od 1873 roku, kiedy wymyślił je Levi Strauss. Do dziś nie wyszły z mody - i nigdy tak się nie stanie. Zaprojektowane z rozciągliwej bawełny, trochę w amerykańskim, a trochę we francuskim guście, dają nieograniczone możliwości stylizacyjne ułatwiające wyrażenie własnego stylu! Innym klasykiem jest model 724, czyli inaczej charakterystyczne dla Levi's jeansy z serii ‘Lot 700’. Jak żadne inne dodadzą twojej figurze uroku, ponieważ stworzono je, tak by podnosiły i podtrzymywały całą sylwetkę. Ostatnie, jednak niemniej ważne, czy Ribcage! Model wyszczuplający biodra, podkreślającą talię i wydłużającą nogi to obsesja nastolatek i nie tylko. Ten krój wyeksponuje twoją figurę i sprawi, że poczujesz, jak świetnie wyglądasz.

Wybór influencerek

Influencerki dumnie prezentują się w swoich ulubionych Levisach, ukazując tym samym całą paletę niebanalnych zestawień. Faktycznie, Levisy mają w sobie coś ponadczasowego, jak i oryginalnego, co sprawia, że ciężko oderwać od nich oczy, jak i są łatwym elementem do stylizacji. My uwielbiamy je w wersji "parisian chic" lub "scandi it-girl", czy zestawione jakby od niechcenia z oversizowym swetrem, zwykłą bawełnianą koszulą lub marynarką po chłopaku lub tacie. Możesz być pewna, że ubierając się tak do pracy zachwycisz osoby wokół i dostaniesz masę komplementów!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.