Kobiety z branży mody pokochały śniegowce z kożuszkiem. Modele idealne na śnieg i pluchę z ogromnym rabatem

Agata Zielińska
24.01.2022 12:23
Śniegowce z kożuszkiem

Śniegowce z kożuszkiem (Fot. Casu)

Ciepłe śniegowce z kożuszkiem to dowód na to, że moda i komfort mogą iść ze sobą w parze. Stylizacje w duchu apr?s-ski pokochało wiele kobiet, sprawdza się on nie tylko na stokach narciarskich, ale także na mieście. Gdzie kupić najmodniejsze buty sezonu? Podpowiadamy.

Trendy zima 2022 - botki z kożuszkiem

Jakie buty są teraz na czasie? Odpowiedź wcale nie jest taka jednoznaczna. W ostatnim czasie mamy do czynienia ze sporą różnorodnością w świecie mody. Jeszcze niedawno śmiało można było stwierdzić, że coś jest modne, a coś innego już jest passe. Białe kozaki były symbolem kiczu, dziś to jedne z najbardziej rozchwytywanych modeli. Tak samo jest ze śniegowcami, które zostały uznane za toporne i mało kobiece. W tym sezonie przepadamy za stylem après-ski. Chętnie nosimy kurtki puchowe w sportowym stylu, uwielbiamy kożuch w każdej postaci. Jego obecność na butach, płaszczu lub czapce to gwarancja modnej u udanej stylizacji. Tym razem przygotowałyśmy zestawienie z botkami i śniegowcami z kożuszkiem. Zobacz, gdzie kupić najmodniejsze buty zimy 2022.

Klasyczne dżinsy nigdy nie wyjdą z mody. Wiele modeli opłaca się kupić na zimowej wyprzedaży!

 

Gdzie kupić śniegowce z kożuszkiem? Mamy propozycje z wyprzedaży!

Śniegowce z kożuszkiem to buty, które zostaną z nami jeszcze wiele sezonów. Skąd ta pewność? w czasach pandemii zaczęliśmy stawiać na wygodę i funkcjonalność. Wybieramy ubrania, buty i dodatki, które ładnie wyglądają, ale są także praktyczne. W dresach chodzimy już nie tylko na siłownię i po domu, ale także na wypad na miasto ze znajomymi. Tak samo jest ze śniegowcami i butami w stylu après-ski. Jeśli sprawdzają się w trudnych zimowych warunkach, niestraszny im żaden śnieg i deszcz, to czemu nie nosić ich na okrągło? Zapewniają komfort i świetnie wyglądają z obszerną puchową kurtką. Stworzysz z nimi prawdziwą zimową stylizację. 

Elegancka stylizacja do pracy? Postaw na modną i ponadczasową koszulę. Możesz nosić ją do wszystkiego!

Botki z kożuszkiemBotki z kożuszkiem Fot. Casu

Śniegowce z futerkiem

Śniegowce z futerkiem nie należą do najtańszych butów, dlatego warto szukać ich na wyprzedaży. Właśnie takie modele znajdziecie w naszym zestawieniu, każda para śniegowców z kożuszkiem jest sporo przeceniona. Te stylowe modele będą wam służyć przez wiele sezonów.

Śniegowce z kożuszkiemŚniegowce z kożuszkiem Fot. Casu

Więcej o: