Kobiety inspirują kobiety! Przedstawiamy limitowaną kolekcję ubrań i dodatków answear.LAB

Redakcja
20.09.2021 16:45
Nowa kolekcja

Nowa kolekcja (fot. Answear)

answear.LAB prezentuje limitowaną kolekcję ubrań i dodatków GIRL POWER. Oryginalne kroje i grunge'owe printy odzwierciedlają kobiecy pazur, siłę i odwagę. O wyjątkowości projektu świadczy jego cel - dochód ze sprzedaży trafia do fundacji UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej, która zmienia na lepsze życie kobiet w Polsce i na świecie.

Kolekcja GIRL POWER dla kobiet, które nie boją się żyć na własnych zasadach

Nowa kolekcja GIRL POWERNowa kolekcja GIRL POWER fot. Answear

Marka answear.LAB, która od roku tworzy kapsuły dedykowane kobietom, wierzy w ich siłę, siostrzeństwo i wzajemne wsparcie. Najnowsza kolekcja GIRL POWER pozwoli wkroczyć w jesienny sezon mocnym, buntowniczym i zdecydowanym krokiem. Propozycje, które znalazły się w limitowanej linii, kwestionują dotychczasowe zasady dress code’u i hołdują wygodzie. Luźna koszula, combat boots, a może statement T-shirt? Wszystkie ubrania zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które są motorem zmian, inspirują i nie boją się żyć na własnych zasadach. Dodatkowo, charakter kolekcji podkreślają motywujące, pełne emocji hasła zawarte na części ubrań.

Dzięki tej kolekcji, chciałam stworzyć coś więcej niż codzienny ubiór, wyrazić więcej niż element mody. Stąd znane motywy wzmocnione o zaangażowane, wspierające hasła, zachęcające, aby mieć odwagę, sięgać po więcej i próbować nowych rzeczy… Tworząc każdą kolekcję muszę mieć pewność, że znajdzie ona swoje miejsce w świecie i nie będzie wyłącznie interpretacją trendów danego sezonu

- mówi Agnieszka Korsak, dyrektorka marki answear.LAB.

Nowa kolekcjaNowa kolekcja fot. Answear

Od momentu premiery limitowane ubrania i dodatki GIRL POWER wzbudziły ogromne zainteresowanie, a marka answear.LAB zadeklarowała doszycie wybranych, najpopularniejszych produktów, aby sprostać oczekiwaniom klientek. Artykuły z kolekcji są wykonane z przyjaznych środowisku materiałów: bawełny, bambusa, tencelu z dodatkiem poliestru pochodzącego z recyklingu oraz mają certyfikaty GOTS i Oeko-Tex. Zasada ta dotyczy także butów i dodatków. Masywne workery zostały wyprodukowane w minimalnym nakładzie, a skórę użytą do ich produkcji pozyskano jako produkt uboczny ze zrównoważonych hodowli. Z kolei uniwersalne torebki, swoim rozmiarem odwołujące się do potrzeby przenoszenia w nich kobiecego „życiorysu", są w całości wykonane z przetworzonych włókien poddanych recyclingowi.

Girl Power! Okażmy wsparcie kobietom na całym świecie

Nowa kolekcjaNowa kolekcja fot. Answear

Każda z nas, niezależnie od miejsca zamieszkania czy pochodzenia, powinna mieć możliwości godnego życia na własnych zasadach. Dlatego dochód ze sprzedaży kolekcji Girl Power trafi do fundacji UNAWEZA, założonej przez Martynę Wojciechowską w 2019 r. Organizacja ta dodaje kobietom z całego świata skrzydeł poprzez wyrównywanie szans społecznych, ekonomicznych i prawnych oraz pomaga osobom w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

W sesji wizerunkowej promującej kolekcję wystąpiła Paulina Przybysz, dyrektorka artystyczna Women’s Voices Bydgoszcz, wydarzenia którego partnerem głównym jest Answear.com. Piosenkarka przyczyniła się również do powstania części haseł widocznych na ubraniach – werbalizujące nasze emocje komunikaty są dobitnym manifestem kobiecej siły i odwagi.

 
Więcej o: