Modne torebki 2021: baguette, mini, a może shopperka? Mamy najpiękniejsze modele z rabatem do 75%!

Paulina Żmudzińska
17.04.2021 10:00
Modne torebki

Modne torebki (IMaxTree)

Modne torebki w 2021 roku to te o niecodziennych kształtach i kolorach. Czym bardziej oryginalny model, tym lepiej! Są jednak egzemplarze, które zachwycają klasyką! Udało mi się znaleźć perełki, które można teraz kupić nawet 75% taniej!

Modna torebka 2021: mała, praktyczna i stylowa

W tym sezonie prawdziwą furorę robią małe torebki, które świetnie dopełniają wiosenne outfity. Od kiedy w 2018 roku Jacquemus zaskoczył świat modelami w miniaturowym rozmiarze, chętniej sięgamy po coraz to mniejsze modele. Zmieścimy w nich tylko to, co niezbędne, unikając długotrwałego poszukiwania kluczy lub telefonu w czeluściach naszych shopperek. Baguette, kopertówki i listonoszki to tylko kilka z dostępnych opcji w sam raz do kolorowych sukienek i eleganckich garniturów do pracy.

Modne torebkiModne torebki Szymon Brzoska / IMaxTree

Shopperki czy worki? Modele dla zapracowanych kobiet

Każda mama szuka pojemnej i modnej torebki. Z wybawieniem przychodzą shopperki, które mogą pomieścić naprawdę wiele. To jeden z najpopularniejszych wyborów zapracowanych kobiet. Do dużej torebki zmieścimy nie tylko zabawki dziecka, ale także dokumenty, kosmetyki, zakupy, a nawet laptop. To ważne, aby dobrać wielkość, która spełni nasze wymagania i zaspokoi potrzeby. W modzie są także ponadczasowe worki. Modele o tym fasonie często podkreślają luźny charakter stylizacji. Pasują do zestawień z dresami, jeansami, a nawet z niektórymi sukienkami.

Modne torebkiModne torebki Szymon Brzoska / IMaxTree

Jakie torebki będą modne w 2021 roku?

To pytanie, które od kilku miesięcy zadają sobie czołowe fashionistki. Największe domy mody, wyznaczające światowe trendy, promują modele o oryginalnych fasonach. W ofercie Louis Vuitton (co prawda w kolekcji dla panów) pojawił się na przykład model w kształcie samolotu. Podobnie jest w modzie damskiej. Jeśli w stylizacjach stawiamy na minimalizm, chcemy przełamać look ciekawymi dodatkami, takimi jak torebka o nietypowym kształcie.

Najmodniejsze torebki na wiosnę 2021! [SPRAWDŹ]

Modne torebkiModne torebki Szymon Brzoska / IMaxTree