Czy torebki z frędzlami są modne? Przyglądamy się trendom na 2021 rok! Niektóre pozycje zaskakują

Paulina Żmudzińska
16.01.2021 11:00
Torebki marki JACQUEMUS

Torebki marki JACQUEMUS (IMaxTree)

W 2021 rok weszliśmy pełni optymizmu na lepsze czasy. Świat mody udowodnił, że może nas wielokrotnie zaskoczyć, dlatego tym razem postanowiłam sprawdzić, które modele torebek będą cieszyły się największą popularnością. Oj, jest w czym wybierać!

Modne torebki do pracy

Wiele z nas wróciło już do zawodowych obowiązków. Modna torebka do pracy to przede wszystkimi taka, która pomieści wszystkie potrzebne nam przedmioty. W 2021 roku nie rezygnujemy z kuferków, shopperek i bucket bag, czyli ponadczasowych worków. Wybierając model do pracy często zwracamy uwagę na to czy zmieści się do niej laptop. Tak zwana aktówka nie wychodzi z mody, dlatego to zakup na lata! 

Torebki do pracyTorebki do pracy Szymon Brzoska / IMaxTree

Najmodniejsze torebki nie tylko do pracy znajdziesz TUTAJ:

Trendy 2021: modne torebki

2019 rok należał do miniaturowych torebek, na które trend zapoczątkował Jacquemus, 2020 należał do listonoszek, nerek i modeli typu baguette. Obecnie nie rezygnujemy z wygody, jednak biorąc pod uwagę tęsknotę za czasami bez pandemii stawiamy na modele, dzięki którym podkręcaliśmy swoje stylizacje. W tym sezonie ponownie pokochamy modele w rozmiarze XXL. Ten trend królował podczas prezentacji kolekcji największych domów mody, m.in. Givenchy. Na kopertówki w rozmiarze maxi zdecydował się także Olivier Rousteing, który jest dyrektorem kreatywnym Balmain. Wspomniany wcześniej Jacquemus także przybliżył klientom fokus na modele w dużym rozmiarze. Modne torebki z wikliny to jeden ze znaków rozpoznawczych jego ostatniej kolekcji.

Torebki XXLTorebki XXL Instagram @givenchyofficial / @balmain / @jacquemus

Modne torebki z sieciówek

Znane sieciówki bardzo szybko odpowiadają na trendy z wybiegów. W ich asortymentach w jednej chwili pojawiają się modele inspirowane największymi domami mody. Modne torebki z sieciówek możemy kupić w naprawdę okazyjnych cenach. Szczególnie podczas trwających wyprzedaży, które właśnie wkraczają w finałowy etap. Rabaty nawet do 70% pozwalają na zdobycie wymarzonego modelu za grosze. Jeśli chcemy naprawdę zabłyszczeć warto postawić na modele z cekinami lub frędzlami. W 2021 roku warto potraktować torebkę jak modną biżuterię, która doda wyjątkowego charakteru każdej stylizacji!

Modne torebkiModne torebki Szymon Brzoska / IMaxTree