Okulary Swarovski nawet 75% taniej! Wyszczuplą buzię i podkreślą urodę

Joanna Szczurek
25.02.2020 15:46
okulary

okulary (fot. Instagram.com/swarovski)

Marka Swarovski jest znaną na całym świecie marką premium, która słynie z wyrobów ze szlifowanych kryształów. Teraz przepiękne okulary Swarovski możesz kupić nawet 75% taniej! Zainwestuj w biżuteryjne oprawki, które ozdobią każdą stylizację.

Okulary przeciwsłoneczne Swarovski

Okulary przeciwsłoneczne nosimy przez cały rok. Warto zainwestować w jedną, ponadczasową parę, która zostanie z nami na kilka sezonów. Najbardziej uniwersalne będą te w czarnym kolorze, jednak jeżeli lubisz bawić się modą i chcesz dodać do swoich codziennych strojów oryginalny akcent, to wybierz okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi szkłami. Jeżeli zdecydujesz się na modele marki Swarovski, to nie będziesz musiała już zakładać dodatkowej biżuterii. 

Okulary korekcyjne Swarovski

Jeżeli szukasz odpowiednich oprawek do okularów korekcyjnych, to te marki Swarovski powinny się zainteresować. Są eleganckie, kobiece i bardzo subtelne. Biżuteryjne elementy ozdobią stylizacje i dodadzą im charakteru. Oprawki powinny być dopasowane do kształtu twarzy. Jest kilka zasad, o których powinnaś pamiętać. Jeżeli masz owalną twarz, wybierz raczej modele prostokątne, jeżeli trójkątną lub kwadratową to najlepiej wyglądać będziesz w okularach o okrągłych oprawkach. Kobiety z twarzą podłużną mają ułatwioną sprawę, ponieważ każdy typ oprawek będzie do nich pasować.

Więcej o: