Tej wiosny podbij świat social mediów - radzimy jak to zrobić

Interesujesz się nowymi mediami, wiesz co to hashtag i selfie? Już tylko krok dzieli cię od podbicia kanałów social media! Zobacz jak odnieść w nich sukces na wiosnę!

Zdjęcia i hashtagi

Świat opanowała moda na dzielenie się z innymi swoim codziennym życiem, wstawianie zdjęć jedzenia czy własnych selfie to już codzienność. Kiedyś social media były używane d własnych celów, zwiększenia popularności, a dziś hashtagi to też pomoc innym. Wiele gwiazd wykorzystuje swoje konta na portalach społecznościowych, aby pomagać tym najbardziej potrzebującym. Bez wątpienia jest to piękny gest, godny zauważenia. Hashtagi to już nie tylko popularny #ootd czy #spring, to różnego rodzaju zbiórki pieniędzy, właśnie online. Podbicie social mediów nie powinno oznaczać tylko i wyłącznie zdobycie jak największej liczby serduszek pod ostatnim zdjęciem, ale również włączenie się do akcji, która ma na celu zrobienie coś dobrego dla drugiej osoby, ogółu czy środowiska. Wstawiając zdjęcie z tego typu akcji i oznaczając je specjalnym hastagiem, jest pewność, że trafi ono do innych użytkowników, którzy być może właśnie dzięki tobie postanowią włączyć się w podobne działania w swojej okolicy. Dzięki temu powstaje efekt domina, który w dzisiejszych czasach może świetnie zobrazować jaką potęgę mają social media.

fot. materiały prasowe Housefot. materiały prasowe House fot. materiały prasowe House fot. materiały prasowe House

Co moda ma wspólnego z pomaganiem innym?

Jeśli jeszcze nie wiesz, koniecznie czytaj dalej. Ostatnia kampania marki House wykorzystuje popularną kratkę do przypominania o swojej wyjątkowości klientom marki. #Dziękujemy, że jesteś sobą - tak brzmi slogan nowej kampanii i nie są to puste słowa. Sieć sklepów House naprawdę wierzy w to, że każdy z ich klientów jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Dzięki temu każdy powinien docenić siebie i pozostać sobą. W kampanii marki zostały wykorzystane specjalne hashtagi, które weszły już na dobre do kultury masowej i dzięki temu są tak rozpoznawalne. House proponuje swoim klientom modę, w której odnajdzie się każdy bez względu na wiek czy płeć, znajdziemy tam elementy jeansowe, skórzane czy dzianinowe. Dzięki temu będziemy czuć się swobodnie i modnie jednocześnie.

fot. materiały prasowe Housefot. materiały prasowe House fot. materiały prasowe House fot. materiały prasowe House

Więcej o: