Zaskakująca kolekcja Gilesa Deacona dla P&G

Giles Deacon zaprezentował swoją pierwszą kolekcję ubrań przeznaczonych do prania w pralce, zaprojektowaną specjalnie na P&G Future Fabrics.

W Mediolanie, podczas inauguracyjnej imprezy P&G Future Fabrics , poświęconej markom Fabric Care: Ariel i Lenor, firma P&G zaprezentowała przełomową strategię innowacji w dziedzinie produktów przeznaczonych do pielęgnacji tkanin. Giles Deacon wraz z zespołem uznanych ekspertów ze świata mody i projektowania tkanin, spotkali się, aby omówić najnowsze osiągnięcia w dziedzinie produkcji tkanin oraz wynikające z nich wyzwania, z którymi muszą zmagać się konsumenci, podczas pielęgnacji swojej odzieży.

Dowodem nowej strategii biznesowej był zaskakujący pokaz przygotowany przez nowego globalnego konsultanta P&G ds. mody - Gilesa Deacona, który zaprojektował specjalnie na tę okazję kolekcję ubrań, przeznaczonych do prania w pralkach , a następnie opowiedział o innowacji w dziedzinie tkanin oraz o tym, w jaki sposób innowacje inspirują i będą inspirowały jego prace w przyszłości.

fot. mat. prasowe

"Projektując tę kolekcję, chciałem stworzyć coś niezwykłego. Zastosowałem kreacje, takie jak np. suknie, a także materiały, które nie spodziewalibyście się, że mogą być prane w pralce. Pracując ze specjalistami z P&G Fabric Care dowiedziałem się, że konsumenci chcą, by ubrania jak najdłużej wyglądały jak nowe, współpracuję więc z P&G nad realizacją tego celu. Jestem przekonany, że w niedalekiej przyszłości coraz więcej projektantów uwzględni w swoich projektach możliwość prania ich w pralkach" - powiedział Giles Deacon.

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia w GALERII !

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

zobacz inne sukienki w

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.