Swetry w energetycznych kolorach - sposób na zimową chandrę [Zara, Reserved i inni]

Zobacz przewodnik po najmodniejszych kolorach swetrów!

W kolekcjach jesiennych poza typowymi dla tej pory roku beżami, szarościami i czernią, sporo jest kolorów. Bardzo nas to cieszy, bo nie ma nic lepszego na jesienną chandrę. Zobacz, jakie kolory swetrów są najmodniejsze tej jesieni.

kolorowe swetry z reserved.comkolorowe swetry z reserved.com kolorowe swetry z reserved.com kolorowe swetry z reserved.com

Musztarodowy

Musztardowy pojawia się w kolekcjach wielu marek. Ten ciepły kolor będzie pasował złotowłosym blondynom, rudzielcom i brunetkom. Wszystkie odcienie żółtego to kolory charakterystyczne dla osób otwartych, towarzyskich i rozmownych. Nosząc sweter w tym kolorze tak właśnie będziesz postrzegana.

Czerwień

Wygląda na to, że czerwień to jeden z najważniejszych kolorów tego sezonu. Może mieć najróżniejsze odcienie: od ceglastego przez krwistą czerwień, a na bordo kończąc. Znajdziesz ją nie tylko w kolekcjach ubrań, ale również torebek i butów. Czerwone elementy stylizacji dodadzą Ci energii i sprawią, że nie przejdziesz niezauważona.

kolorowe swetry z zara.comkolorowe swetry z zara.com kolorowe swetry z zara.com kolorowe swetry z zara.com

Niebieski

Jesienne swetry często występują w jednym z odcieni niebieskiego . Może to być turkus, chabrowy lub granat . O ile niebieski sprawia, że inni uważają Cię za osobę spostrzegawczą i twórczą, o tyle granat jest przypisywany profesjonalistom. Osoby noszące ten kolor uważane są za inteligentne, przywódcze i odpowiedzialne.

Powyższe kolory dominują w kolekcjach sieciówek, ale obok nich występuje wiele innych. Sporo kolorowych ubrań znajdziesz w Reserved . Marka stawia na żółty, pomarańcz i kilka innych barw tęczy. Projektanci marki Zara woleli trochę bardziej zgaszone, jesienne barwy. W zapomnienie nie odejdzie róż, który uwielbiamy pomimo zmieniających się trendów. Ten słodki kolor świetnie wygląda na cieplutkich wełnianych swetrach.

A jakie są Wasze ulubione kolory swetrów?

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.