Sukienki na ramiączkach w stylu Kate Moss

Podpatrujemy styl jednej z największych ikon naszych czasów - znajdź sukienkę w stylu Kate Moss!

Kate Moss mimo burzliwego życiorysu jest bezapelacyjną ikoną stylu i królową światowych wybiegów. Nikt tak jak ona nie potrafił z klasa przenieść sukienek z lat 90. w XXI wiek. I dzięki niej nie straciły swojego blasku. Sukienki na cienkich ramiączkach będą na topie także i tej jesieni. Dlatego najlepiej podpatrzeć jak noszą się najlepsi.

Sukienki na ramiączkach w stylu Kate MossSukienki na ramiączkach w stylu Kate Moss Sukienki na ramiączkach w stylu Kate Moss Sukienki na ramiączkach w stylu Kate Moss

Sukienki na cienkich ramiączkach wyglądają świetnie zarówno w wydaniu casualowym, jak i na specjalne okazje . Zaczynając od codziennych stylizacji: przy jesiennej aurze zakładamy do sukienek tego typu długie kardigany, zamszowe lub jeansowe kurtki . Buty sportowe i baleriny to najlepszy wybór, jeśli chodzi o obuwie. Kate Moss szczególnie upodobała sobie ten element garderoby w wersji typowo imprezowej i takie looki faktycznie wypadają najlepiej. Wybieramy do nich ramoneski, botki na grubym obcasie lub ankle boot. Z kolei jeśli szykujesz się na salony - obowiązkowo szpilki. Na imprezę wybieraj luźniejsze modele sukienek. Będziesz czuła się o wiele swobodniej, a efekt będzie równie genialny, co przy dopasowanych wersjach wieczorowych .

W naszej galerii jak zwykle mamy całą masę inspiracji. Noś się jak Kate Moss!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.