Stylowa majówka w ogrodniczkach

Bez względu na to, gdzie spędzasz majówkę ogrodniczki to doskonały, modny i wygodny wybór. Sprawdź z czym możesz je łączyć.

Jeans to jeden z najmodniejszych trendów tego sezonu. Nic dziwnego więc, że także ogrodniczki powracają do łask. W zależności od pogody możesz wybrać albo te z długimi nogawkami albo szorty. W zależności od dobieranych przez ciebie dodatków ogrodniczki zyskają zupełnie nowy look.

Stylowa majówka w ogrodniczkachStylowa majówka w ogrodniczkach kolaż: Groszki kolaż: Groszki

Jeansowe ogrodniczki świetnie sprawdzą się w połączeniu z najmodniejszymi kolorami tego sezonu - pastelowymi odcieniami różu, mięty, błękitu czy bielą. W zależności od tego, gdzie się wybierasz możesz nadać stylizacji bardziej luźny lub elegancki styl. Ogrodniczki doskonale prezentują się zarówno z trampkami i plecakiem podczas majówkowej wycieczki, jak i ze szpilkami i torebką podczas randki lub wyjścia z przyjaciółmi. Do wieczornej stylizacji możesz dołożyć także biżuterię nawiązującą do modnego stylu boho lub lat 70.

Stylowa majówka w ogrodniczkachStylowa majówka w ogrodniczkach kolaż: Groszki kolaż: Groszki

Jeżeli nie przekonuje cię nudny niebieski jeans, możesz wybrać ogrodniczki w kwiatowe wzory. Zrezygnuj jednak wtedy ze zbyt dużej ilości dodatków, aby nie przesadzić ze zbyt kolorową i pstrokatą stylizacją. Niech wielobarwne ogrodniczki stanowią główny punkt stylizacji.

Warto także zaznaczyć, że ogrodniczki możemy kupować w nieco większym rozmiarze. Mają przecież dać nam poczucie wyluzowania i nonszalancji. Oczywiście nie należy przekraczać granicy - nie kupujmy za dużego rozmiaru, ma być luźny - nie workowaty i zdecydowanie nie opięty na naszych brzuchach czy pupie.

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Agora SA