Jak zmniejszyć wypadanie włosów?

Problem nadmiernego wypadania włosów nie dotyczy tylko mężczyzn! Zamiast kupować szampon kierując się ładnym zapachem czy lubianą marką, postaw na coś stworzonego specjalnie, by zapobiegać temu problemowi.

Na rynku istnieje sporo kosmetyków, które mają właściwości przeciwzapalne, regenerują mieszek włosowy dzięki lepszemu odżywieniu, poprawiają ukrwienie, tworzą nowe naczynia krwionośne, zapobiegają sztywnieniu kolagenu i odwracają proces miniaturyzacji cebulek. Najlepsze znajdziecie w aptekach, ale na niewielki problem powinien starczyć popularny i tani szampon Joanny z czarną rzepą. Niedrogie wersje apteczne ma w swojej ofercie Ziaja Med i Radical - oba kosztują około 10 zł.

"Magiel Kosmetyczny" o wypadaniu włosów - zobacz koniecznie!

Zajrzyjcie do naszej GALERII , znajdziecie tam sporo przykładów bardziej i mniej specjalistycznych szamponów do codziennego użytku, które pozwolą się wam pozbyć problemu nadmiernie wypadających włosów, a co za tym idzie, irytującego usuwania ich z ubrań, pościeli, szczotek czy umywalek... Używałyście już któregoś z tych kosmetyków? Polecacie któryś szczególnie?

Pamiętajcie! Wypadanie włosów może być objawem choroby, więc jeśli nie męczycie włosów zabiegami, a po miesiącu czy dwóch stosowania takiego szamponu nadal nie będzie poprawy, zgłoście się do lekarza.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

Czytaj dalej:

Jak uatrakcyjnić brwi?

HIT: Buty z futerkiem i kożuchem

Masz problem z nadmiernym wypadaniem włosów?
Więcej o: