Cara Delevigne - zainspiruj się stylem gwiazdy modelingu

Cara Delevingne, czyli 23 latka, która podbiła serca ludzi na całym świecie. Dla wielu jest inspiracją nie tylko w modelingu, ale także stylu. Sprawdź, jak ubrać się w niczym muza Karla Lagerfelda!

Cara Delevingne , to modelka, która pomimo tego, że nie posiada wystarczających centymetrów wzrostu, to dzięki swojej oryginalnej urodzie i medialnej osobowości podbiła serca projektantów i fanów na całym świecie. Jest angażowana w światowe projekty reklamujące wielkie marki i nazwiska. Jej charakterystyczne brwi rozpoczęły falę naśladowczyń i mody na wyrazistą oprawę oczu. Wielu znawców określa ją mianem następczyni supermodelki Kate Moss , która również pomimo niskiego wzrostu stała się ikoną modelingu. Niestety, spotyka się również z ogromną krytyką, jakoby jej sukces zawdzięczała arystokratycznej rodzinie i wielkiemu majątkowi rodu Delevingne.

Styl muzy Karla Lagerfelda

Pomimo wielu spekulacji, Carze nie można odmówić świetnego gustu i umiejętnego balansowania na granicy damsko-męskiego stylu. Jej ulubionymi elementami garderoby są zdecydowanie ramoneski, obcisłe jeansy i zwykłe t-shirty . Jest usposobieniem casualowego stylu bazującego na prostych i nieskomplikowanych kombinacjach różnych elementów garderoby. Nie boi się eksperymentować i bawić swoim wyglądem. Media kochają ją za swobodę w brutalnym świecie celebrytów. Jest istną królową kanałów social media, ale przede wszystkim młodą dziewczyną, która jest zwariowana i totalnie nie lubi sztywnego kanonu gwiazdy. Cara Delevingne jest niebywale inspirująca postacią, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się jej stylizacjom i zainspirować się jej stylem.

Stylizacja Cara DelevingneStylizacja Cara Delevingne groszki.pl

Stylizacja Cara DelevingneStylizacja Cara Delevingne groszki.pl

Stylizacja Cara DelevingneStylizacja Cara Delevingne groszki.pl

Stylizacja Cara DelevingneStylizacja Cara Delevingne groszki.pl

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci -  Kupony.gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.