Ubrania na jesień - Groszkowa Top 5

Zobacz jakie ubrania sprawią, że będziesz wyglądać modnie jesienią.

Stopniowo poznajemy już jesienne trendy i wyciągamy wnioski. Dziś w Groszkowej Top 5 postanowiliśmy stworzyć listę ubrań, które sprawią, że tej jesieni będziesz wyglądać trendy. To właśnie ich nie powinno zabraknąć w Twojej szafie w tym sezonie.

1. Geometryczny wzór

Dorothy PerkinsDorothy Perkins Dorothy Perkins Dorothy Perkins

Geometryczne wzory będą jednym z najbardziej pożądanych wzorów jesieni. Pojawią się nie tylko na ubraniach, ale także i na dodatkach oraz biżuterii, która zacznie przybierać kształty geometrycznych figur.

2. Koszula w kratę

Hilfinger DenimHilfinger Denim Hilfinger Denim Hilfinger Denim

Koszula w kratę posłuży zarówno do stworzenia stylizacji nerd oraz takiej, która nawiązuje do stylu grunge i neo-punku. Te style także będą modne w sezonie jesiennym, więc koszuli w kratę nie powinno zabraknąć w Twojej garderobie.

3. Futrzana kamizelka

Si-MiSi-Mi Si-Mi Si-Mi

Futrzane dodatki oraz ubrania z futrem będą również niezwykle modne. Kamizelka z futrem może okazać się bardzo przydatna w chłodniejsze jesienne dni. Zestawiona z wąskimi spodniami wygląda naprawdę imponująco.

4. Jeansy bootcut

Free PeopleFree People Free People Free People

Szerokie spodnie nawiązujące do lat 70. będą prawdziwszym hitem. Jeansy typu bootcut lub dzwony będą idealne do stworzenia stylizacji boho lub jako część casualowego zestawienia.

5. Spódnica retro

Dorothy PerkinsDorothy Perkins Dorothy Perkins Dorothy Perkins

Styl retro powraca, więc warto mieć w swojej szafie coś, co nawiązuje do mody z dawnych lat. Może to być sukienka, koszula zapinana pod szyję albo właśnie spódnica z fantazyjnym wzorem o długości midi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.