Baśniowa kolekcja ślubna Femini

Marzysz o oryginalnej sukni ślubnej? Sprawdź bajkową kolekcję polskiej marki Femini.

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety. Tego dnia musisz czuć się pewnie i wyglądać zjawiskowo - w końcu wzrok wszystkich uczestników uroczystości jest skupiony na tobie. Dlatego znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej jest tak trudne.

Kolekcja ślubna Femini 2014 przenosi kobietę w świat baśni, przemieniając ją w zjawiskową, eteryczną nimfę. Przyobleka ją w delikatne koronki , połączone ze starannie dobranymi tkaninami najlepszej jakości oraz niepowtarzalnymi dodatkami, podkreślając naturalne, kobiece piękno .

FeminiFemini mat.prasowe/Femini mat.prasowe/Femini

W tej kolekcji znajdziecie zarówno oryginalne krótkie suknie ślubne, jak i propozycje długich sukien, prostych i bardziej klasycznych .

Najciekawsze modele - wraz z cenami - znajdziecie w  GALERII , a po więcej zajrzyjcie do butiku internetowego Femini .

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety. Tego dnia musisz czuć się pewnie i wyglądać zjawiskowo - w końcu  wzrok wszystkich skupiony jest na Tobie. To dlatego znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej jest tak trudne.

By pomóc wam dokonać wyboru prezneruje kolekcję ślubną Femini 2014, która przenosi kobietę w świat baśni, przemieniając ją w zjawiskową, eteryczną nimfę. Przyobleka ją w delikatne koronki połączone ze starannie dobranymi tkaninami najlepszej jakości oraz niepowtarzalnymi dodatkami, podkreślając naturalne kobiece piękno.

W tej kolekcji znajdziecie zarówno oryginalne krótkie suknie ślubne, jak i propozycje długich sukien, prostych i bardziej klasycznych.

Najciekawsze modele wraz z cenami znajdziecie w GALERII, a po więcej zajzyjcie do butiku internetowego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.