Najnowsza kolekcja Reebok dla CrossFitowców

Daj z siebie jeszcze więcej, trenując w sportowym obuwiu i profesjonalnej odzieży z nowej kolekcji Reebok.

Reebok od zawsze wspiera sportowców w pokonywaniu codziennych wyzwań treningowych. Inspirując się najbardziej wszechstronną formą aktywności fizycznej, czyli treningiem CrossFit , marka przygotowała kolekcję odzieży na wiosnę/lato 2013. Dzięki niej fani tej dziedziny sportu będą mogli czerpać jeszcze więcej satysfakcji, komfortu i przyjemności z wykonywanych treningów. Odzież z nowej kolekcji zwiększa swobodę ruchów podczas ćwiczeń, dopasowując się do ruchów ciała. By zapewnić maksymalny komfort w czasie ćwiczeń, w strategicznych, najbardziej narażonych na dyskomfort miejscach umieszczono rozciągającą się w 4 płaszczyznach tkaninę. Tradycyjne szwy zastąpione zostały miękkimi nićmi, co znacznie minimalizuje ryzyko otarć . Dodatkowo, zastosowanie antybakteryjnej tkaniny pozwala wyeliminować nieprzyjemne zapachy, a technologia PlayDry odprowadza wilgoć i zapewnia komfort przez cały czas trwania treningu.

ReebokReebok mat.prasowe mat.prasowe

Damskie spodnie RealFlex Legging wyróżniają się dopasowanym krojem i stylowym nadrukiem na całej powierzchni. Uszyte są z nylonu i lycry, by zapewnić elastyczność i trwałość . Damskie topy Long Bra Tops i Short Sleeve VNeck wykonane są z miękkiego poliestru z domieszką spandeksu rozciągliwego w czterech kierunkach - nie krępują ruchów , nawet podczas najbardziej uciążliwego treningu.

Uzupełnieniem tej kolekcji jest sportowe obuwie RealFlex przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, którzy poszukują butów lekkich, a jednocześnie zapewniających stopie stabilne podparcie . Zastosowana w nich technologia zapewnia ochronę, jaką dają tradycyjne buty sportowe, a jednocześnie wspomagają naturalny ruch stopy. Umieszczone w podeszwie czujniki niezależnie dostosowują się do podłoża, zapewniając maksymalną elastyczność i większą swobodę ruchu. Buty RealFlex to ultralekkie i przyciągające uwagę minimalistyczne modele zaprojektowane tak, by zapewnić stopom dodatkową ochronę boczną. Jednowarstwowa, pokryta siateczką cholewka zapewnia kontakt z powietrzem, dzięki czemu stopa może prawidłowo oddychać .

Damski model buta RealFlexFusion TR 2.0 został zainspirowany modelem RealFlex Fusion TR; wyróżnia się on ciekawym i modnym designem. Dodatkowo, w okolicy pięty wbudowano specjalne okienko gwarantujące jeszcze lepszy kontakt z powietrzem, szczególnie istotny w sezonie wiosenno-letnim.

Kolekcja Reebok jest dostępna w sklepach firmowych Reebok w całej Polsce oraz w salonach sportowych InterSport i GoSport. Obejrzyjcie ją w GALERII .

Reebok od zawsze wspiera sportowców w pokonywaniu codziennych wyzwań treningowych. Inspirując się najbardziej wszechstronną formą aktywności fizycznej, czyli treningiem CrossFit, marka przygotowała kolekcję odzieży na wiosnę/lato 2013. Dzięki niej fani tej dziedziny sportu będą mogli czerpać jeszcze więcej satysfakcji, komfortu i przyjemności z wykonywanych treningów. Odzież z nowej kolekcji zwiększa swobodę ruchów podczas ćwiczeń, dopasowując się do ruchów ciała.

By zapewnić maksymalny komfort w czasie ćwiczeń, w strategicznych, najbardziej narażonych na dyskomfort miejscach umieszczono rozciągającą się w 4 płaszczyznach tkaninę. Tradycyjne szwy zastąpione zostały miękkimi nićmi, co znacznie minimalizuje ryzyko otarć. Dodatkowo, zastosowanie antybakteryjnej tkaniny pozwala wyeliminować nieprzyjemne zapachy, a technologia PlayDry odprowadza wilgoć i zapewnia komfort przez cały czas trwania treningu.

Damskie spodnie RealFlex Legging wyróżniają się dopasowanym krojem i stylowym nadrukiem na całej powierzchni. Uszyte są z nylonu i lycry, by zapewnić  elastyczność i trwałość. Damskie topy Long Bra Tops i Short Sleeve VNeck wykonane są z miękkiego poliestru z domieszką spandeksu rozciągliwego w czterech kierunkach - nie krępują ruchów, nawet podczas najbardziej uciążliwego treningu.

Uzupełnieniem tej kolekcji jest sportowe obuwie RealFlex przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, którzy poszukują butów lekkich, a jednocześnie zapewniających stopie stabilne podparcie. Zastosowana w nich technologia zapewnia ochronę, jaką dają tradycyjne buty sportowe, a jednocześnie wspomagają naturalny ruch stopy.Umieszczone w podeszwie czujniki niezależnie dostosowują się do podłoża, zapewniając maksymalną elastyczność i większą swobodę ruchu. Buty RealFlex to ultralekkie i przyciągające uwagę minimalistyczne modele zaprojektowane tak, by zapewnić stopom dodatkową ochronę boczną. Jednowarstwowa, pokryta siateczką cholewka zapewnia kontakt z powietrzem, dzięki czemu stopa może prawidłowo oddychać .

Damski model buta RealFlexFusion TR 2.0 został zainspirowany modelem RealFlex Fusion TR; wyróżnia się on ciekawym i modnym designem. Dodatkowo, w okolicy pięty wbudowano specjalne okienko gwarantujące jeszcze lepszy kontakt z powietrzem, szczególnie istotny w sezonie wiosenno-letnim.

Kolekcja Reebok jest dostępna w sklepach firmowych Reebok w całej Polsce oraz w salonach sportowych InterSport i GoSport.

Więcej o: