• Link został skopiowany

Wiosenno - letnia kolekcja Bagatt

Zaskakująco kolorowa.
Bagatt wiosna 2012
materiały prasowe

Wiosenno - letnia kolekcja Bagatt to przede wszystkim feeria kolorów. Jeśli po zimie znudziły Wam się zachowawcze czernie i brązy, zachęcamy do przyjrzenia się ofercie włoskiej marki.

W kolekcji znalazły się intensywnie żółte, niebieskie i czerwone szpilki, różowe platformy, wielokolorowe koturny, również z podeszwą z korka. Poza tym sandałki z różnokolorowych paseczków na szpilce i duży wybór balerinek.

W ofercie marki pojawiły się również zwierzęce wzory. Dominuje skóra węża, która zdobi szpilki i torebki. Warto zwrócić uwagę na baleriny w cętki zdobione niebieską kokardką - odważne!

Dla wielbicielek bardziej stonowanych gam znajdą się czarne, odkryte platformy i wielokolorowe koturny w bieli, brązie i granacie.

Więcej modeli znajdziecie w GALERII.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: