Roberto Cavalli Acqua

Zapach Roberto Cavalli Acqua został zainspirowany Morzem Śródziemnym, miejscem, gdzie turkusowe wody spotykają się z lazurowym niebem, a chłodna toń zostaje rozświetlona promieniami słońca.

Na aromatycznych falach unosi się wodny jaśmin, którego świeża woń jest jak delikatny podmuch bryzy, pląsający w rozwianych włosach oraz gładzący rozpaloną skórę. W głębi serca, konwalia rozbłyskuje swoim wdziękiem i ukazuje naturalne, kobiece oblicze. Na samym dnie, w bazie zapachu, zmysłowe nuty piżma składają hołd wewnętrznemu urokowi i nieodpartej sile przyciągania - cechom charakterystycznym nimfie wodnej Roberto Cavalli.

Nowy, orzeźwiający zapach od Roberto Cavalli

Zapach Roberto Cavalli Acqua , tak jak pierwsze perfumy projektanta, został stworzony przez Louise Turner z domu zapachowego Givaudan.

Klasyczny flakon, znany z zapachu Roberto Cavalli, postanowił zanurzyć się w błękicie śródziemnomorskiej toni. Krągłe linie butelki zostały skąpane w turkusowej barwie - kolorze, który często zdobi modowe projekty Cavalliego. Złota nakrętka wody toaletowej, w kształcie inicjałów artysty, jest zwieńczona pierścieniem udekorowanym motywem tygrysiej skóry.

Opakowanie zapachu odzwierciedla żywe kompozycje, z których słynie projektant oraz tonacje umieszczone na kartoniku perfum Roberto Cavalli. Turkusowe odcienie, wzbogacone złotymi akcentami, stanowią dominujące zestawienie również w najnowszym zapachu Roberto Cavalli Acqua . Jednak, aby podkreślić świeżość nowej wersji, śmiałe motywy tygrysiej skóry, zostały zastąpione szarymi pasami, umieszczonymi na jasnym tle w kolorze kości słoniowej.

Twarzą zapachu Roberto Cavalli Acqua pozostaje Elisa Sednaoui. Nie ma wątpliwości, że ta posiadająca francusko - włoskie korzenie, aktorka i modelka najpełniej odzwierciedla wizję idealnej kobiety Roberto Cavalli.

W reklamie prasowej zapachu Roberto Cavalli Acqua , Sednaoui znajduje się w majestatycznym pokoju, do którego wnętrza wpada jasne, śródziemnomorskie światło. Ma na sobie suknię w białe, tygrysie wzory, która odkrywa złociste ciało. W jej wzroku kryje się uwodzicielska siła. Czy to spojrzenie jest wyzwaniem czy też zaproszeniem? Czy ktoś odważy się ukradkiem zajrzeć przez uchylone drzwi?

Pojemności i ceny:

EDT 30 ml - 170 PLN

EDT 50 ml - 250 PLN

EDT 75 ml - 320 PLN

Roberto Cavalli Acqua Woda toaletowa 50ml 0 opinii w okazje.info

Więcej o: