Sally Hansen: kolekcja Glitter Mania

Glitter Mania to nowa kolekcja marki Sally Hansen, która jest odpowiedzią na bardzo modny w tym sezonie trend. W tym sezonie nie boimy się brokatowych zdobień.

Różnorodne wzory, misterne zdobienia, drogocenne dodatki. Sezon jesienno - zimowy upłynie w królewskim stylu. Marka Sally Hansen zainspirowała się tym świecącym trendem i przeniosła go do barwnego i błyszczącego świata lakierów do paznokci. Najnowsza kolekcja GLITTER MANIA , która wzbogaca linię Hard & Nails Xtreme Wear zapewnia niesamowite efekty. Seria zawiera lakiery z brokatem w różnych kształtach oraz kolorach. Urozmaicą one jesienne szarości, wprowadzą odrobinę szaleństwa do spokojnej, śnieżnobiałej zimowej scenerii oraz będą doskonałym towarzyszem sylwestrowej zabawy.

Lakiery z kolekcji  Glitter Mania Lakiery z kolekcji Glitter Mania  Lakiery z kolekcji Glitter Mania Lakiery z kolekcji Glitter Mania

Produkty z kolekcji GLITTER MANIA, jak wszystkie lakiery Hard & Nails Xtreme Wear zapewniają intensywność koloru , który utrzymuje się na paznokciach przez długi czas, zachwycając wyrazistymi barwami nawet do siedmiu dni. Zawarty w kosmetyku innowacyjny kompleks Micro-Shine gwarantuje blask, a bogata formuła odżywcza wydobywa oraz utrwala piękno modnych odcieni. Dzięki związkom bioaktywnym, znajdującym się w produkcie, lakier Hard & Nails Xtreme Wear uelastycznia i uodparnia paznokcie na łamanie i rozdwajanie.

Cena: ok. 15 zł

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Agora SA