L'Oreal Paris kolekcja L'Or Sunset

Nowa kolekcja letniego makijażu inspirowana jest złotymi refleksami zachodzącego słońca.

Najcenniejsze stopy metali pojawią się na ustach, powiekach i paznokciach ambasadorek L'Oréal Paris . Moment zachodu słońca jest wyjątkowy dla L'Oréal Paris - wraz z nim kończy się dzień, a zaczyna noc pełna splendoru.

Zainspirowana gorącym klimatem Bollywood kolekcja nawiązuje do tajemniczych zachodów słońca. Egzotyczna, dzika, zmysłowa, mieniąca się milionem barw. Kobieca, zalotna, intrygująca wyjątkowa kolekcja L'OR SUNSET

Hipnotyzujące usta

L'Oreal Paris: 3 nowe odcienie pomadek Color Riche

3 nowe odcienie pomadki Color Riche tworzą na ustach unikalny koktajl koloru i blasku dzięki drogocennym błyszczącym drobinkom. Odcienie nasycone światłem, mieniące się odcieniami zachodu słońca.

Color Riche bawi się lśniącymi kolorami sezonu i odcieniem polerowanego złota aby uzyska hipnotyczny efekt. Crimson Carpet, Smokey Rouge, Rose Riviera, L'Or Noir lub Croisette Sand - wybierz odcień, który najlepiej pasuje do Twojej sukni i pozwoli uzyska lśniący i mieniący się efekt brązu. Dzięki swojej wyjątkowej konsystencji Color Riche L'Or Sunset zapewni Twoim ustom wyjątkowo głęboki kolor.

Cena 53 zł

Uwodzicielskie spojrzenie

Nowa iskrząca paleta Color Riche Les ombres . Idealna do wieczorowej stylizacji. Unikalne połączenie barw przyciągające światło i spojrzenia.

Ozdabiaj swoje oczy przy pomocy luksusowych i błyszczących cieni do powiek Color Riche Les ombres. Twórz najbardziej wyszukane kompozycje na swoich powiekach, zainspirowane światłem zachodzącego słońca. Od głębokiej, lśniącej czerni po wytworne, złociste perły.

Cena 45 zł

Drogocenne piaskowe efekty

Baw się niezwykłymi iskrami na swoich paznokciach dzięki 3 ognistym odcieniom lakierów Color Riche Le vernis , które połyskują w dzień, migoczą po zmierzchu. Faktura z błyszczącymi drobinkami nawiązuje do pustynnego piasku.

TWOJE PAZNOKCIE BĘDĄ IDEALNYM DODATKIEM, KTÓRY POMOŻE CI TEGO L ATA ZROBIĆ WRAŻENIE NA CZERWONYM DYWANIE. Mieniący się brąz i migocząca miedź zaiskrzą na Twoich paznokciach - luksusowy manicure pozwoli Ci w pełni cieszyć się magiczną chwilą zachodu słońca.

Cena 20 zł

embed

LOreal Paris Pomadka 157423

    0 opinii

    w okazje.info

    Więcej o:
    Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.