Teskoblogstore - dla miejskich indywidualistek

W Teskoblogstore można ubrać się oryginalnie i za nieduże pieniądze. Warto tu zajrzeć!

Teskoblogstore to sklep internetowy zrzeszający projekty niszowych, polskich marek. W jego ofercie znalazły się ubrania i dodatki Dream Nation, Kombokolor, Rag Doll, Boho, Mamapiki, 160cm, Cock'nbullstory, Femi Pleasure, Tbs . Można się tu zaopatrzyć również w torebki Bardzo Studio i PockeTeeBelt oraz sznurowane bransoletki Poli Zag.

Chociaż w Teskoblogstore można kupić projekty wielu marek, jego linia estetyczna jest bardzo spójna. To miejskie, proste ubrania, które mają być przede wszystkim wygodne, funkcjonalne i jednocześnie oryginalne.

Jak deklarują założyciele sklepu:

Teskoblog Store to wybrane i polecane przez nas produkty - unikatowe, niepowtarzalne, występujące najczęściej w jednym egzemplarzu. Jeśli więc znudziło Ci się napotykanie ludzi w Twoich własnych ciuchach, jeśli nie lubisz sieciówek i nie ubierasz się w wysokobudżetowych butikach znanych projektantów - Teskoblog Store jest właśnie dla Ciebie.

  Sklep rzeczywiście skutecznie wypełnia lukę między sieciówkami, a ofertą projektantów - również cenowo. Na stronie można kupić między innymi bawełniane sukienki z ciekawymi nadrukami Kombokolor, atakujące kolorem dżersejowe bluzy i tuniki Mamapiki, sportowe bluzy z kwiatowymi nadrukami marki Boho czy plecione bransoletki Poli Zag. W ofercie sklepu znalazło się również dużo poręcznych toreb w rozmiarze xxl.

  Teskoblogstore.com, Teskoblogstore.com,  Teskoblogstore.com

  Zachęcamy do obejrzenia ubrań oraz lookbooka Teskoblogstore.

  Po więcej zapraszamy na bloga Teskoblogstore.com oraz do sklepu .

  Więcej:

  Moda na Open'erze

  Więcej o:
  Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.