Home & You - dekoracje świąteczne

Powiało wiosną, święta wielkanocne już blisko. Na ulicach pojawiają się świeże kwiaty, którymi ozdobimy nasze mieszkania. Zobaczcie w co jeszcze warto zainwestować, żeby Wielkanoc w naszych domach była przepiękna i wiosenna.

Rośnie sektor sprzedaży związany z dekoracją domów i mieszkań . Coraz częściej kupujemy magazyny wnętrzarskie, zwracamy uwagę na trendy w dekoracji i zmieniamy wystrój mieszkania zgodnie z nimi.

Robimy to już nie tylko dlatego, że mieszkanie wymaga remontu, ale bo po prostu chcemy odświeżyć jego wygląd. Wyrazem tego jest choćby fakt, że coraz chętniej kupujemy sezonowe akcesoria , którymi choć minimalnie zmieniamy wygląd. Nie wydajemy na nie kroci a zawsze jest trochę inaczej.

Doskonałą okazją, żeby wystroić nasze mieszkanie są święta, bożonarodzeniowe i wielkanocne. Wtedy na rynku pojawia się cała masa ciekawych gadżetów , od dekoracyjnych palemek, przez sztuczne pisanki, po wełniane baranki. Razem ze świeżymi żonkilami, hiacyntami czy tulipanami stanowią przyjemną odmianę od codzienności.

Piękny wieniec ozdobi wejściowe drzwi, Homy&You, 79 zł

Specjalną serię artykułów dekoracyjnych na Wielkanoc przygotowało Home&You . Podzieliło je na trzy linie: Violet meadow, Eco easter i Traditional table .

Znajdziemy w nich ozdoby, kuchenne akcesoria w kolorze żółtym, zielonym, fioletowym i brązowym, stylizowanych na naturalny, lekko rustykalny styl.

Począwszy od obrusów i serwetek, fartuchów do gotowania czy pojemniczków na jajka, znajdziemy tam też wielkanocne wieńce z pięknie zaplecionych sztucznych kwiatów , ozdoby na stół i na okna. I całkiem zbędne, ale bardzo urocze drobiazgi do postawienia w widocznym miejscu, które budują nastrój Wielkanocy.

Ceny na każdą kieszeń: od kilku do kilkudziesięciu złotych, maksymalnie do 100 zł . Tylko przebierać!

Więcej:

H&M Home Collection - wiosna 2011

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.