Lanvin dla H&M - to już dziś! Co kupisz?

23 listopada to data sprzedażowej premiery kolekcji Lanvin dla H&M. Sieciówka przeżywa oblężenie, a z wieszaków znikają falbaniaste sukienki,  zabawne t-shirty, smokingowe marynarki i drapowane płaszcze prosto od Albera Elbaza. Co kupicie? Zagłosujcie w sondażu!

Wiemy i widziałyśmy już wszystko, co działo się wokół oczekiwanej kolekcji. Trailery, kampania, lookbook, ceny kolekcji Lanvin dla H&M nie są już żadną tajemnicą.

Kilka dni temu zaś w hotelu The Pierre inaugurację projektu świętowali: Sofia Coppola, Andie MacDowell, Emma Roberts, Leelee Sobieski, Anna Sui, Tory Burch oraz Alexander Wang. Kreacje haute couture, będące specjalnymi wersjami elementów kolekcji Lanvin for H&M , prezentowały na wybiegu słynne modelki: Asia Chow, Pixie Geldof, Dree Hemingway, Olga i Anna Dello Russo. Goście pojawiali się na czerwonym dywanie przed charakterystyczną fasadą hotelu The Pierre, ozdobioną graffiti w nowojorskiej stylizacji, a następnie wchodzili do hotelu, który tonął w kwiatach, drzewach i zieleni.

Kolekcja Lanvin for HMKolekcja Lanvin for HM mat. prasowe HM

Kolekcja Lanvin for H&M pojawiła się w sprzedaży w około 200 sklepach na całym świecie. Dla tych z Was, które chcą podejść do zakupów świetnie przygotowane, mamy małą powtórkę i sondaż!

A tak to wszystko się zaczęło...

Wkrótce potem pojawiły się pierwsze filmowe zwiastuny...

...by potem H&M i dom mody Lanvin mogli ujawnić pierwsze zdjęcia z kampanii.

Na koniec poznałyśmy ceny, dzięki którym wiemy, na co zapolować już jutro!

Co z kolekcji Lanvin dla H&M zamierzasz kupić?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.