Lanvin dla H&M - cała kolekcja i ceny!

Właśnie dojechała do Polski i wczoraj została zaprezentowana na prasowym dniu w warszawskim showroomie marki. Wiemy już także, jakie będą ceny kolekcji Lanvin dla H&M!

Kiedy będzie można kupić sukienki, spodnie, sztuczne futerka, które wyszły wprost ze stołu projektowego Albera Elbaza ? Odpowiedź znamy już od kilkunastu tygodni - 23 listopada w 200 sklepach na całym świecie. Tymczasem już możecie ustalić listę swoich must-have. W galerii prezentujemy wszystkie rzeczy z damskiej kolekcji Lanvin dla H&M wraz z cenami. W przyszłym tygodniu szukajcie w Groszkach męskiej linii.

Kampania Lanvin for H&M - jesień/zima 2010/2011Kampania Lanvin for H&M - jesień/zima 2010/2011 fot. mat. prasowe

Paniom H&M i dom mody Lanvin zadedykował sukienki o niesamowitych krojach i w radosnych kolorach, ubrania pełne paryskiej wytworności i dodatki w zabawnym stylu joie de vivre. Sporo tu przerysowania, estradowego humoru i paryskiej kokieterii.

Lanvin łączy bogactwo wielkich, kwiecistych nadruków z mini-sukienką, której krój i marszczenia współgrają z energią wzoru. Fioletowa lub jaskraworóżowa sukienka na jedno ramię ma bufiasty rękaw o niewiarygodnej lekkości, a granatowa lub fioletowa sukienka z jedwabiu ma marszczone rękawy, surowe krawędzie wokół dekoltu i bardzo ważne rypsowe wstążki w talii. Natomiast sukienka balerina z rozszerzanym dołem posiada trzy warstwy falban i mnóstwo bajecznego czerwonego tiulu.

Lanvin for H&M - jesień/zima 2010/2011Lanvin for H&M - jesień/zima 2010/2011 fot. mat. prasowe

Na to wszystko można narzucić doskonałą, czarną kurtkę smokingową albo czarny, wieczorowy płaszcz z jedwabnej satyny z nieobrobionymi brzegami i kołnierzem ze sztucznego futra. Gruby płaszcz z imitacji futra ma kształt kardiganu i ciemne wykończenia, kamizelka z imitacji futra ma rypsowe wiązania, jest też niewiarygodny dwurzędowy płaszcz ze sztucznego futra. W kolekcji znajdą się trzy modele t-shirtów ze specyficznymi zdobieniami, jak rysunek trzech dziewcząt Lanvin w sukienkach naszytych z materiału czy rysunek twarzy z wystającymi z niego rzęsami z cekinów. Ten zabawny ton widoczny jest także w dodatkach, jak buty na obcasach zdobione biżuterią i wstążkami, ozdobne torby, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne i naszyjniki robiące wrażenie, jakby były dziełem dziecka, które tworzy nowe rzeczy z biżuterii mamy.

Lookbook Lanvin dla H&M:

Więcej Lanvin dla H&M:

GALERIA

Kampania Lanvin for H&M - jesień/zima 2010/2011Kampania Lanvin for H&M - jesień/zima 2010/2011 fot. mat. prasowe

Lookbook Lanvin dla H&M

Trailery kolekcji Lanvin dla H&M

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.