Lanvin dla H&M - nowy trailer!

Co zdradzają nowe klipy reklamowe?

Współpraca Lanvin z H&M elektryzuje świat mody coraz mocniej. Dom mody i skandynawska sieciówka stopniują zaś napięcie zdradzając tylko ułamki całego projektu. Od początku było enigmatycznie. Zanim H&M podało do wiadomości, kto jest kolejnym projektantem, z którym podjęło współpracę, w Internecie ruszyła kampania teaserowa. Czarno-białe klipy przypominały filmową zagadkę detektywistyczną, w której poszlaki były sprzeczne, a domysły fashionistów na całym świecie zupełnie się różniły. Dopiero oficjalny komunikat podany kilkanaście dni później rozwiał wszelkie wątpliwości. Z prawdziwą ekscytacją podałyśmy wam wtedy do wiadomości , że kolejną limitowaną kolekcję dla sieciówki stworzy dom mody Lanvin z dyrektorem artystycznym Alberem Elbazem na czele!

Lanvin dla HMLanvin dla HM HM

Zdjęcia projektów i pokaz zobaczymy w Internecie dopiero 2 listopada , tymczasem marka i znany kreator brawurowo stopniują napięcie, nie zdradzając zbyt wiele. Właśnie w sieci pojawił się zaś film, który ujawnił, kto będzie twarzą damskiej części kolekcji. Natasha Poly (współpracująca już z H&M przy okazji linii Garden Collection) opowiada w nim o kreacjach, w których za chwilę ma pozować na planie zdjęciowym.

Jeszcze bardziej intrygujący jest zaś unikalny trailer zwiastujący kolekcje, którego publikacja na wyłączność była nagrodą w konkursie zorganizowanym dla blogerów. Zwyciężyła autorka bloga Zetfashion , która natychmiast po ogłoszeniu wyników umieściła u siebie bajkowy klip. Widać w nim postać samego Elbaza ciężko pracującymi nad szkicami, a na nich kobiecą sukienkę z poszerzanymi ramionami. Czy właśnie taką zobaczymy w kolekcji? Obejrzyjcie klimatyczny trailer - może uda Wam się podejrzeć jeszcze więcej...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.