Otwarcie TK Maxx w Warszawie!

Przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie trwają gorączkowe przygotowania. Już dziś zrobimy zakupy w multibrandowej, popularnej na całym świecie sieci TK Maxx (znanej też w innych państwach jako TJ Maxx)

Pled Missoni, okulary Armani, torba od Prady? O zdobyczach ze znanej sieciówki krążą legendy, chociaż TK Maxx oficjalnie nie komunikuje, jakie marki trafiają do jego oferty. Już w piątek 24 września w D.T. Wars i Sawa zostanie otwarty pierwszy tego typu sklep w Warszawie i tym samym zostanie zainaugurowany również nowy dział GOLD LABEL z ubraniami najlepszych światowych domów mody. TK Maxx to kompleksowa oferta dostępna na co dzień w cenach do 60% taniej, a sklep przy ulicy Marszałkowskiej będzie sklepem flagowym. Zajmie powierzchnię 1860 metrów kwadratowych. Asortyment obejmie dział damski, męski, torebki i akcesoria oraz obuwie. Polityka GOLD LABEL zaś zagwarantuje codzienne dostawy złotych marek.

TK Maxx w Warszawie - otwarcieTK Maxx w Warszawie - otwarcie TK Maxx

Co jest istotą działania TK Maxx i co kryje się za niewiarygodnie niskimi cenami? Firma prowadzi handel detaliczny metodą ,"off-price" czyli po obniżonych cenach. Dzięki działalności "bez niepotrzebnych dodatków" i po niskich kosztach, TK Maxx jest w stanie zapewnić ciągle zmieniającą się ofertę produktów w przystępnych cenach - zawsze do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują w towar cztery razy do roku, zaopatrzeniowcy TK Maxx nastawieni są na poszukiwanie okazji i negocjują korzystne warunki przez cały rok. Dlatego by złapać okazję, do sklepów warto zaglądać codziennie. Jednak Ci, którzy odwiedzali butiki sieci za granicą i porównali je z dotychczasowym poziomem oferty w Polsce (sklepy działają już między innymi w Czeladzi, Wrocławiu, czy Poznaniu , są trochę rozczarowani. Być może kolejny punkt w Warszawie pozytywnie nas zaskoczy.

Jesteśmy pewni, że unikalna koncepcja sklepu TK Maxx przyjmie się w Warszawie. Polacy lubią markowe ubrania, a teraz dzięki TK Maxx mają dostęp do produktów najlepszych projektantów w rozsądnych cenach - mówi Agata Muszyńska, dyrektor marketingu TJX Poland.

W DNIU OTWARCIA - atrakcje dla klientów!

TK Maxx w Warszawie - otwarcieTK Maxx w Warszawie - otwarcie TK Maxx

Główną nagrodą, którą będzie można zdobyć w dniu otwarcia jest Karta Upominkowa na zakupy w TK Maxx o wartości 500 zł . Wystarczy wśród wszystkich działów w sklepie znaleźć ukryty Złoty Wieszak. Dodatkowo na szczęściarzy czekać będzie jeszcze 30 Srebrnych Wieszaków, gwarantujących Kartę Upominkową o wartości 100 zł każda. Karty Upominkowe otwarcia TK Maxx wybierze też najlepiej ubranego WARszafiaka. Na osoby, które w TK Maxx w D.T. Wars i Sawa zrobią wtedy zakupy, czekają dodatkowo nagrody w wysokości 500 - 1000 - 2000 złotych. Wystarczy po zrobieniu zakupów zgłosić się i zapozować do zdjęcia w studiu fotograficznym TK Maxx w Pasażu Wiecha. Zdjęcia kandydatek i kandydatów na Najlepiej Ubranego WARszafiaka od 30.09 do 06.10 zostaną poddane głosowaniu internautów.

O ostatecznym przyznaniu nagród zadecydują fani profilu "TK Maxx" w Polsce na portalu Facebook już 7 października.

Więcej:

Dżinsowe DIY

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.