Fokus na: szarą bluzę

W ostatnim sezonie furorę zrobiły zwyczajne szare dresowe spodnie. Teraz o sławę postanowiła zawalczyć bluza. Jeden warunek: poza siłownią nie nosimy ich razem.

Marc Jacobs, Dries van Noten, Hussein Chalayan, Stella McCartney - od pomysłów tych projektantów zależy, co znajdziemy za kilka miesięcy w sieciówkach. W marcu bieżącego roku przedstawili swoje wizje jesiennej mody. Każdy widział nadchodzącą jesień inaczej, ale znalazł się punkt wspólny: szara dżersejowa bluza, bawełniana lub (w wersji luksusowej) kaszmirowa. Dries van Noten połączył ją z kobiecymi spódnicami oraz wojskową zielenią, Marc Jacobs postawił na szarość od stóp do głów.

Na wybiegach pojawiły się też szare "szkolne" sweterki w komplecie z kraciastym dołem (Daks, Phillip Lim) oraz wersje lekko zdekonstruowane (Erin Wasson, Lamb). Najlepsza wiadomość jest taka, że podobne bluzy można znaleźć w każdej sieciówce. Niektóre mają bardzo atrakcyjną cenę. Rzadko się zdarza, by moda prosto z wybiegu była tak łagodna dla portfela.

W zestawie: bluza z koronką New Look 79 zł , bluza szaro beżowa Topshop ok. 100 zł , bluza ozdobiona nitami River Island ok. 150 zł , bluza z kotami River Island ok. 150 zł , sweter z dekoltem w serek Cubus 59,99 zł , bluza z łódkowym dekoltem New Look 49 zł .

Więcej:

Zapraszamy na 10 urodziny Mango!

Więcej o: