Levis 501 dla kobiet!

Projektanci marki Levi's zaadaptowali w tym sezonie kultowe spodnie 501 jeans na potrzeby kobiece! W ten sposób chłopięcy urok spotkał się z seksowną i zadziorną kobiecością.

Boyfriend jeans wylansowały Katie Holmes, Gwen Stefani i Drew Barrymore. Od tej pory cały świat oszalał na punkcie podwiniętych nogawek spodni, które spokojnie mogłyby zostać nazwane unisex.

Tym właśnie tropem poszli projektanci Levi's , przyswajając popularne 501 na kobiecy grunt. Odpowiedni krój 'przyjazny' kobiecym kształtom oraz zawyżony rozmiar sprawiają, że spodnie lekko, 'nie zadając sobie trudu' opadają na biodrach. Model Levi's 501 dla kobiet lekko przylega do ciała na wysokości pupy, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Levi's zmniejszył też tylne kieszenie oraz zredukował liczbę 5-ciu guzików do czterech. Dzięki temu zabiegowi kobiece proporcje zostały zachowane, a dżinsy bardziej swobodnie i nieco luźniej opadają na biodrach.

Najmodniejszy kolor Levi's 501? Niebieski , ale w odpowiedniej oprawie. W tym sezonie najpiękniejsze 501 jeans to te, w których dostrzeżesz ducha czasu, a przy tym "dojrzałość" denimu i stylu. Idąc za przykładem klimatu lat 80. promowanego przez Gwen Stefani - ekstremalnie wyblakłe, wytarte z artystycznymi przedarciami na kolanach i kieszeniach 501 Jeans for Women (Destructed Bleached) są zdecydowanie mianowane do "must have" w sezonie jesień/zima 09.

Kobiece 501 będą dostępne w sklepach Levi's już od września.

Czytaj w Znam.to: Rzeźbiarz kształtnych biustów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.