Porada Groszków: obfite kształty

Jak odjąć sobie kilka kilogramów i centymetrów?

Drogie Groszki,

W zasadzie jestem zadowolona ze swojej sylwetki, mam tylko jedne problem: jestem dość duża. nie gruba, nie mam tez wielkiej pupy ani wystającego brzucha, jestem bardzo proporcjonalna, ale mam bardzo pełną sylwetkę, duży biust i mocne nogi. Chciałabym wydawać się drobniejsza.

Co nosić?

Helena

Heleno,

gratulujemy akceptacji swojego ciała! Pełna kobieca sylwetka to powód do dumy, odpowiednie proporcje również, ale przede wszystkim powinnaś być dumna ze swojego podejścia do spraw ciała. Inne dziewczyny powinny brać z Ciebie przykład!

Jeśli jesteś nader kobieca i czasem zastanawiasz się nad obfitością swoich kształtów, przeczytaj i wdróż w życie kilka ogólnych Groszkowych porad:

- pionowe i ukośne pasy wyszczuplają; - ciemne kolory sprzyjają optycznemu wysmukleniu sylwetki; - nie kupuj za małych, zbyt obcisłych ubrań - bezlitośnie podkreślą i poszerzą figurę; - wybieraj masywne i duże dodatki ; - dekolty w szpic i kopertowe bluzki są idealne dla obfitego biustu; - luźne bluzki i tuniki modnie zamaskują fałdki na brzuchu; - dzwony i szwedy zakryją masywne nogi; - unikaj bardzo niskich biodrówek - "boczki" chętnie z nich uciekają; - spodnie w kant wysmuklą nogi; - nie kupuj za małych staników - spod bluzki odznaczy się nadmiar tłuszczyku z boku i niemieszczące się piersi; - długie kolczyki optycznie wyszczuplą twarz; - jeśli suknia, to najlepiej luźna; na szerokich ramiączkach, lub z rękawami; z kopertowym dekoltem i nie za krótka.

Suknia Donna Karan: 980 funtów ( www.brownsfashion.com ); bluzka H&M : 14,90 euro; kolczyki: 21,90zł ( www.stylea.pl ); spodnie Top Secret : 119,90zł (www. sklep.topsecret.pl); torba Batycki : 899zł

Bajeczne buciki dla maluchów

Żabot z cekinów!

Czytaj w Znam.to: Ręcznik do peelingu The Body Shop - działa czy nie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.