Nowa kolekcja marki MaxMara

MaxMara to marka, której kolekcje podbijają serca wszystkich miłośniczek stylowych ubrań. A co proponuje w tym sezonie?

MaxMara projektuje dla ludzi, którzy strojem podkreślają swoją osobowość, uwielbiają charakterystyczne, wyraziste kompozycje i jednocześnie cenią klasyczne, sprawdzone wzory. W każdym sezonie w kolekcji MaxMary znaleźć można fasony, które doskonale wpasowują się w trendy prezentowane na światowych wybiegach i promują nowy kobiecy look. Ubrania Max Mary noszą m.in. Sandra Bullock, czy Scarlet Johansson. W tym sezonie wiosenno - letnim w kolekcji MaxMary można zauważyć dwie stylistyczne twarze kolekcji, które wzajemnie się przenikają: twarz klasyczna i twarz awangardowa.

najnowsza kolekcja MaxMary

Główne linie kolekcji MaxMary to:

LINIA RIVIERA

W tej grupie królują brązy, błękity i ponadczasowa biel. Inspiracją są ujmujące lata 30. na Costa Azzura. To styl codzienny, ale jednocześnie elegancki i kobiecy. Kobieta ubrana w stylu "Riwiera" lubi czuć się wygodnie i komfortowo ale w każdej, nawet nieformalnej sytuacji elegancko i szykownie.

LINIA COLONIALE

To barwy zacienione i stonowane. Uspokajające kolory ziemi i oceanu, a także biel, czerń i khaki. Tą grupę zainspirował nowoczesny styl wojskowy, reprezentuje powrót do ponadczasowego minimalizmu.

LINIA MIAMI

Dominującymi kolorami są: biały, czerwony, czarny, błękitny i fuksja. To linia dla kobiet odważnych, które cenią sobie wyszukany styl i uwielbiają eskluzywny świat Miami. Kobieta ubrana w stylu MaxMara - Miami nie boi sie eksponować swojej kobiecości i dokładnie wie czego chce.

najnowsza kolekcja MaxMary

Najmocniejszymi trendami wyznaczającymi tę kolekcję są:

* kontrast góry i dołu - sylwetka kształtowana jest na zasadzie wąskiego dołu i obszernej góry

* gra kolorów - ubrania urozmaicone są kompilacją deseni i kolorów

* do kolekcji włączane są oryginalne elementy pasmanteryjne (paski, tasiemki itp)

* przemyślany dobór dobrych gatunkowo tkanin

SKLEPY MAXMARA w Warszawie

ul. Nowy Świat 1,

C.H. Klif, ul. Okopowa 58/72

C.H. Promenada, ul. Ostrobramska 75

Atrium Centrum, Al. Jana Pawła II 27

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.