Redukcja cellulitu: Venus Freeze - MP2

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu ciepłem fal elektromagnetycznych.

System MP2 pozwala na bezinwazyjne napinanie skóry, rozkład komórek tłuszczowych, zmniejszanie obwodów ciała. Głowica z masującymi elektrodami emituje fale elektro-magnetyczne. Tworzą one pole, które głęboko penetruje wiele warstw skóry, podnosząc jej temperaturę na całej powierzchni poddawanej zabiegowi. Metoda ta powoduje selektywne pogrzanie komórek tłuszczowych, które zmniejszają swoją objętość. Prócz tego stymuluje tworzenie nowych naczyń krwionośnych, co pozwala dostarczyć do danego obszaru więcej substancji odżywczych i usunąć toksyny. Następuje również przebudowa włókien kolagenu i elastyny oraz stymulacja produkcji nowego kolagenu. Efekt zabiegu jest trwały.

Opinia testerki:

Iwona Kowalska księgowa .34 la-ta

Miałam robiony zabieg w obrębie zewnętrznej i wewnętrznej strony ud. Zależało mi zarówno na ich wyszczupleniu, jak i ujędrnieniu. Pierwsze dwa seanse bolały, masaż był bardzo mocny, pozostały po nim lekkie zasinienia. Po kolejnym skóra się uodpornia i zaczęłam odczuwać masaż jako wręcz relaksujący. Podczas zabiegu głowica rozgrzewała skórę, a gdy temperatura stawała się wysoka, następowało chłodzenie. Już po trzecim seansie zauważyłam wyraźną poprawę. Nie mierzyłam ud centymetrem, ale czułam, że tłuszczu jest zdecydowanie mniej. Skóra stała się zwarta, gładsza. Galaretkowaty cellulit zaczął znikać. Oczywiście wiem, że nie zwalczę go całkiem, ale jest znacznie lepiej.

czas trwania: 20-40 minut cena : 500 zł częstotliwość: seria 6-8 zabiegów w odstępie tygodnia adres gabinetu: La Perla, Warszawa, ul. Witosa 31, lok. 103, tel. 784 066 274

Więcej o:
Copyright © Agora SA