Wrocław Fashion Meeting 22-23.11. 2014

Moda z metką ?made in Poland? w niczym nie ustępuje kreacjom z wybiegów Paryża czy Nowego Jorku. Wrocław Fashion Meeting już po raz piąty dowiedzie tej tezy, prezentując najnowsze kolekcje niezależnych, polskich projektantów podczas stylowego weekendu 22 i 23 listopada.

Największe modowe wydarzenie sezonu w południowej Polsce tradycyjnie odbędzie się w nowoczesnym i eleganckim wnętrzu Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1). Imprezę, podczas której w ponad 100 tymczasowych showroomach będzie można kupić unikatowe ubrania i dodatki z kolekcji projektantów z całej Polski , ponownie poprowadzi znany konferansjer Conrado Moreno .

Listopadowy Wrocław Fashion Meeting to świetna okazja do stylowych zakupów zgodnych z najnowszymi trendami, robionych również z myślą o gwiazdkowych prezentach, zwłaszcza, że goście wydarzenia będą mogli skorzystać z wyjątkowych rabatów. Na stoiskach będzie można spotkać projektantów , co daje okazję do wyjątkowych zakupów, pogawędki na temat mody, a także zdjęcia miary na nowe ubranie w celu indywidualnego przygotowania kolekcji. Na WFM ponownie pojawi się również "Strefa KIDS Fashion" , w której będzie można kupić dziecięce ubrania, dodatki, obuwie oraz zabawki tworzone przez niezależnych projektantów , a na wybiegu zaprezentowane zostaną kolekcje dziecięce. Z myślą o najmłodszych powstanie również strefa zabaw z doświadczoną animatorką, która zadba o rozrywkę i atrakcje dla maluchów. Wszyscy goście WFM będą mogli złapać chwilę oddechu przy filiżance aromatycznej kawy i herbaty, a także zjeść pyszne posiłki w funkcjonującej na miejscu restauracji i kawiarence.

Na modowej imprezie nie może zabraknąć pokazów mody, będących niezmiennie jedną z największych atrakcji Wrocław Fashion Meeting. Tym razem podczas Parady Projektantów, Wielkiej Gali Fashion Meeting, Pokazu Finałowego oraz pokazów autorskich zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt kolekcji damskich, męskich i dziecięcych na sezony jesień-zima 2014/2015 oraz wiosna-lato 2015, które przedstawią projektanci z całej Polski i zagranicy . Obok ubrań pojawią się również dodatki i biżuteria, a kreacje wprost z wybiegu będą dostępne w tymczasowych butikach ich twórców.

Wrocław Fashion MeetingWrocław Fashion Meeting Wrocław Fashion Meeting Wrocław Fashion Meeting

W drugim dniu Wrocław Fashion Meeting tradycyjnie odbędzie się skierowany do miłośników mody konkurs stylizacyjny "Stylowy Wrocław" . To już piąta edycja , w której tym razem uczestnicy zaprezentują trendy na zimę we własnej interpretacji, a zestawy ich autorstwa oceni konkursowe jury.

Wrocław Fashion Meeting to jednak nie tylko pokazy i zakupy, ale również szansa na modowe konsultacje ze stylistami i zasięgnięcie opinii kosmetologów , którzy będą udzielać fachowych porad w "Strefie piękna" .

Na pierwszych 1500 odwiedzających Wrocław Fashion Meeting czekać będą żele pod prysznic ufundowane przez Original Source - sponsora Wrocław Fashion Meeting.

Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w modowym wydarzeniu jesieni, promującym polskich projektantów i polską modę. To najlepsza okazja, aby zobaczyć oraz kupić rzeczy wyjątkowe, doskonałej jakości, oryginalne bezpośrednio od polskich i zagranicznych twórców, niedostępne na co dzień na sklepowych półkach.

Wrocław Fashion Meeting to największe dolnośląskie targi mody, skupiające ponad 100 projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej .

Targi czynne będą w sobotę (22 listopada) i niedzielę (23 listopada) od godz. 11:00 do 20:00 . Dostępny będzie bezpłatny parking dla uczestników.

JESZCZE WIĘCEJ NEWSÓW ZE ŚWIATA MODY I URODY ZNAJDZIECIE TUTAJ: PROFIL GOOGLE+ DAGMARA ŁACNY

Więcej o: