wydarzenie-modowe

 • Wybierz się na wystawę prac światowych ilustratorów mody w Bydgoszczy

  Wybierz się na wystawę prac światowych ilustratorów mody w Bydgoszczy

  Bydgoszcz to trzecie miejsce na trasie ogólnopolskiej Wystawy ?Across Poland with Best Fashion Illustration. Fall 2015 - Spring 2016?, prezentującej prace uznanych w świecie ilustratorów mody. Organizatorem wystawy w Bydgoszczy będą Galeria Handlowa Zielone Arkady oraz Wydawnictwo Historia i Sztuka.

  Redakcja, DŁ
 • KIERMASH vol.V Dworzec Główny Kraków 5-6.12.2015

  KIERMASH vol.V Dworzec Główny Kraków 5-6.12.2015

  Już w grudniu do Krakowa wraca KIERMASH vol. V, czyli polska moda w najlepszym wydaniu. Tym razem specjalnie dla Was na Mikołajki podczas imprezy przestrzeń zapełni się nie tylko oryginalnymi ubraniami, nie zabraknie na niej również GWIAZDKOWYCH PREZENTÓW. Razem z Kiermashem na Dworcu Głównym w Krakowie odbędzie się małe NAJEDZENI FEST!. Czy może być więcej atrakcji podczas jednego weekendu?

  Redakcja, DŁ
 • Wrocław Fashion Meeting: 21-22.11.2015

  Wrocław Fashion Meeting: 21-22.11.2015

  Premiery nowych kolekcji gwiazd modowej sceny i nowi projektanci, którzy w czasie ostatniego roku odnieśli sukces to niewątpliwy argument, aby odwiedzić 21 i 22 listopada Klub Biznesowy Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1) podczas Wrocław Fashion Meeting.

  Redakcja, DŁ
 • Fashion Week w Łodzi: pokazy Off Out of Schedule oraz STUDIO

  Fashion Week w Łodzi: pokazy Off Out of Schedule oraz STUDIO

  STUDIO oraz Off Out of Schedule to zdecydowanie najciekawsze segmenty XIII edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Z jednej strony awangardowe, łamiące konwencje pokazy stroniących od komercyjnego rozgłosu projektantów, z drugiej, bardzo ciekawe projekty, których próżno było szukać na wybiegu podczas Designer Avenue.

  Dagmara Łacny
 • Fashion Week Poland: najciekawsi uczestnicy XIII edycji FashionPhilosophy Fashion Week w Łodzi

  Fashion Week Poland: najciekawsi uczestnicy XIII edycji FashionPhilosophy Fashion Week w Łodzi

  Flaming zamiast torebki, sukienka w krowy czy płaszcz ze srebrnych elementów - tak ubierają się miłośnicy świata mody. Ich stylizacje są często dużo bardziej odważne (i ciekawsze) od tego, co pojawia się w kolekcjach znanych projektantów. Pozytywnie zakręceni na punkcie mody uczestnicy XIII edycji łódzkiego tygodnia mody pokazali, że mają dystans do siebie i lubią wyróżnić się strojem.

  Redakcja, DŁ
 • Fashion Week w Łodzi: pokazy Designer Avenue 13.11.2015

  Fashion Week w Łodzi: pokazy Designer Avenue 13.11.2015

  Kolejne dwa dni kończącej się już XIII edycji FashionPhilosophy Fashion Week za nami. Podczas drugiego dnia Designer Avenue najwięcej gości przyciągnęły pokazy Violi Piekut, duetu Odio x Pieczarkowski oraz laureata pierwszej edycji Project Runaway, Jacoba Birge Vision.

  Redakcja, DŁ
 • Fashion Week w Łodzi: pierwsze pokazy i gala otwarcia

  Fashion Week w Łodzi: pierwsze pokazy i gala otwarcia

  Trwa XIII edycja łódzkiego tygodnia mody. W pierwszym dniu wydarzenia uczestnicy wydarzenia mogli obejrzeć cztery pokazy w ramach OFF Out of Schedule oraz cztery kolekcje zaprezentowane na Designer Avenue. Specjalną nagrodę Złotego Flaminga wręczono wybitnemu polskiemu projektantowi - Jerzemu Antkowiakowi.

  Redakcja, DŁ
 • XIII edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland: 12 - 15.11.2015
 • Modny listopad: co warto przeczytać, co warto zobaczyć w tym miesiącu
 • Mokotowskie Spotkania 23-24.10.2015. Weź udział w konkursie!

  Mokotowskie Spotkania 23-24.10.2015. Weź udział w konkursie!

  Jesień to czas zmian i postanowień. Zapisujemy się na lekcje francuskiego, kurs jogi, czy zajęcia z tkania gobelinów. Wszystko to aby nieco umilić sobie coraz krótsze jesienne dni. Jednak nic tak nie poprawia humoru, zwłaszcza kobietom, jak odświeżenie garderoby na nowy sezon. Mokotowskie Spotkania są odpowiedzią dla wszystkich poszukujących. Poszukujących nowości, jakości, ciekawych rozwiązań.

  Redakcja, DŁ
 • KIERMASH LIVE FESTIVAL 22 sierpnia

  KIERMASH LIVE FESTIVAL 22 sierpnia

  KIERMASH czyli lokalne targi poświęcone modzie powoli zadomawiają się w sercach Krakowian. W lipcu mieszkańcy uczestniczyli w wakacyjnej edycji połączonej z dwoma festiwalami dedykowanymi oryginalnemu jedzeniu. W sierpniu również mogą spodziewać się ciekawej fuzji... jednak w zupełnie innych rejonach. Modowy Kiermash zagości bowiem podczas jednego z największych, muzycznych wydarzeń w Małopolsce, a mianowicie podczas Kraków Live Festival.

  Redakcja, DŁ
 • Sierpniowe spotkania z modą: targi i pokazy w Polsce
 • Sierpniowe spotkania z modą: targi i pokazy mody w Polsce
 • Mokotowskie Spotkania vol.4 24-25 lipca 2015

  Mokotowskie Spotkania vol.4 24-25 lipca 2015

  Mokotowskie Spotkania w Plac Unii City Shopping to cykliczne, weekendowe spotkania z projektantami mody, branżą eko (kosmetyki, żywność), designem oraz produktami dla najmłodszych. W najbliższy weekend wraz z organizatorami zapraszamy na kolejna odsłonę tego wydarzenia.

  Redakcja, DŁ
 • Otwarcie Lata w AIOLI

  Otwarcie Lata w AIOLI

  Przed nami kolejna impreza w AIOLI - tym razem 27.06 będziemy świętować Otwarcie Lata w AIOLI w klimacie Dzieci Kwiatów. Prawdziwy finał Otwarcia Lata odbędzie się w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli na Świętokrzyskiej 18, gdzie od godziny 20:00 w strojach hippi, dzieci kwiaty, będziemy imprezować do późnych godzin nocnych. Na barze będą królować drinki typowe dla lat '70.

 • SHOP LOCAL! 27.06. Warszawa

  SHOP LOCAL! 27.06. Warszawa

  Już w sobotę 27 czerwca w przestrzeni nadwiślańskiej klubokawiarni Plażowa odbędą się targi polskich projektantów SHOP LOCAL!. Po raz kolejny to wyjątkowe wydarzenie połączy modę, wzornictwo, najwyżej jakości akcesoria oraz zdrową żywność.

  Redakcja, DŁ
 • Urban Summer Festival vol.3: Łódź, 13.06.2015

  Urban Summer Festival vol.3: Łódź, 13.06.2015

  Urban Summer Festival vol.3 to unikalne w skali Polski wydarzenie łączące ze sobą świat mody, ulicy i pysznego jedzenia. Wiosenna atmosfera oraz wiele atrakcji zapewni niezapomniane doznania estetyczne, jak i kulinarne.

  Redakcja, DŁ
 • URBAN SUMMER FESTIVAL vol. 3 - Łódź, 13.06.2015

  Urban Summer Festival vol.3 to unikalne w skali Polski wydarzenie łączące ze sobą świat mody, ulicy i pysznego jedzenia. Wiosenna atmosfera oraz wiele atrakcji zapewni niezapomniane doznania estetyczne, jak i kulinarne.

  Redakcja, DŁ
 • 12-14 czerwca: Mokotowskie Spotkania vol. 3

  12-14 czerwca: Mokotowskie Spotkania vol. 3

  To już trzecia edycja Mokotowskich Spotkań w Plac Unii City Shopping! Mokotowskie Spotkania to cykliczne, weekendowe spotkania z projektantami mody, branżą eko (kosmetyki, żywność), designem oraz produktami dla najmłodszych.

  Redakcja, DŁ
 • Fashion Meeting POP UP STORE 13-14.06. Wrocław

  Fashion Meeting POP UP STORE 13-14.06. Wrocław

  Na weekendowe spotkanie z modą i designem zapraszamy w dniach 13 oraz 14 czerwca w godz. 11:00-19:00, ponownie do Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44-48, gdzie w gorącej atmosferze pierwszych letnich dni czekać będzie topowa moda oraz designerskie projekty do domu.

  Redakcja, DŁ
 • Polub Czasopisma: 23 maja 2015 zapraszamy na wielki piknik na Czerskiej

  Polub Czasopisma: 23 maja 2015 zapraszamy na wielki piknik na Czerskiej

  W sobotę, 23 maja 2015 roku w godzinach 10:00-18:00 będzie można spędzić czas z redakcjami magazynów Agory. Każdy, kto zdecyduje się przyjść na Czerską 8/10, będzie mógł skorzystać z atrakcji w każdej z czterech specjalnych stref tematycznych. Sprawdźcie, co przygotowała dla Was nasza redakcja!

  Redakcja
 • Targi mody Grand Bazar w Warszawie: Jessika Mercedes wyprzedaje swoje ubrania

  Targi mody Grand Bazar w Warszawie: Jessika Mercedes wyprzedaje swoje ubrania

  Kolejna edycja Grand Bazaru odbędzie się 9 maja w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy znajdującym się przy ul. Brackiej 25. w Warszawie. Organizatorzy zaprosili do udziału młodych projektantów mody oraz designu, przygotowali stoiska dla miłośników stylu vintage oraz niespodziankę dla fanek jednej z najpopularniejszych polskich blogerek - Jessiki Mercedes.

  Redakcja, DŁ
 • Gwiazdy w sukniach H&M na prestiżowej gali MET 2015

  Gwiazdy w sukniach H&M na prestiżowej gali MET 2015

  Gala Metropolitan Museum of Art to jedna z najbardziej prestiżowych modowych imprez świata, określana najczęściej mianem "modowych Oscarów". Nowojorski bal organizowany przez naczelną amerykańskiego Vogue, przyciąga każdego roku najbardziej znamienitych gości nie tylko ze świata mody, ale także szeroko rozumianego show biznesu. W tym roku na czerwonym dywanie, obok kreacji najsłynniejszych projektantów, pojawiły się suknie z metką popularnej sieciówki H&M.

  Dagmara Łacny
 • Patronat avanti24: Mokotowskie Spotkania 9-10 maja

  Patronat avanti24: Mokotowskie Spotkania 9-10 maja

  Mokotowskie Spotkania w Plac Unii City Shopping to cykliczne, weekendowe spotkania z projektantami mody, branżą eko (kosmetyki, żywność), designem oraz produktami dla najmłodszych. Kolejne odbędzie się 9-10 maja 2015 roku.

  Redakcja, DŁ
 • 16-17 maja odbędzie się 14 edycja targów Mustache Yard Sale

  16-17 maja odbędzie się 14 edycja targów Mustache Yard Sale

  Już za niecałe 3 tygodnie odbędzie się kolejna edycja targów Mustache Yard Sale. Po pierwszej w historii śląskiej odsłonie, organizatorzy wracają do domu - którym dla Mustache jest niewątpliwie Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

  Redakcja, NS
 • Fashion Revolution Day: czy wiesz kto zrobił twoje ubranie?

  Fashion Revolution Day: czy wiesz kto zrobił twoje ubranie?

  W drugą rocznicę katastrofy w Bangladeszu, w trakcie obchodów Fashion Revolution Day konsumenci na całym świecie zapytają marki odzieżowe kto uszył ich ubrania. Kampania Fashion Revolution nie jest wymierzona przeciwko producentom ubrań; jest to akcja edukacyjna, mająca uświadomić konsumentów, że ich oczekiwania przekładają się na działania marek i w konsekwencji poprawę warunków pracowniczych w fabrykach.

  Redakcja, DŁ
 • Fashion Week w Łodzi: Trendy na jesień-zimę 2015/2016
 • FashionPhilosophy Fashion Week Poland: harmonogram pokazów

  FashionPhilosophy Fashion Week Poland: harmonogram pokazów

  XII edycja FashioPhilosophy Fashion Week Poland odbędzie się w dniach 16-19 kwietnia 2015 roku w Łodzi. Program imprezy zbudowany jest wokół trzech głównych segmentów, które stanowią przegląd nadchodzących trendów zarówno w modzie klasycznej, jak i awangardowej. Sprawdź, kto i kiedy pokaże swoje kolekcje na nadchodzący sezon jesień - zima 2015/2016.

  Dagmara Łacny
 • WRO FASHION FOTO 10 kwietnia Wrocław

  WRO FASHION FOTO 10 kwietnia Wrocław

  Już 10 kwietnia 2015 r. w Domu Handlowym Renoma we Wrocławiu odbędzie się wernisaż WRO FASHION FOTO - drugiej edycji wystawy, która daje możliwość zaprezentowania młodych talentów wśród fotografów, zajmujących się modą i fotografią modową.

  Redakcja, DŁ
 • Mokotowskie spotkania: 28-29.03. Plac Unii

  Mokotowskie spotkania: 28-29.03. Plac Unii

  Mokotowskie Spotkania w Plac Unii City Shopping to pierwsza edycja wydarzenia, która ma na celu zapoczątkowanie cyklicznych, weekendowych spotkań z projektantami mody, branżą eko (kosmetyki, żywność), designem i deco oraz produktami dla najmłodszych.

  Redakcja, DŁ
Więcej o:

wydarzenie-modowe

 • Met Gala 2022 - wszystko co musisz wiedzieć o najgorętszym wydarzeniu sezonu

   amerykańskiego Vogue'a - Anna WIntour, jednak zaproszenie nie oznacza możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu. Za swoje miejsce na tym evencie trzeba również zapłacić i to wcale nie mało! Według Evening Standard wstęp dla jednej osoby plasuje się w okolicach 35 tysięcy dollarów, a opłata za stolik waha

 • Modowy detektyw na tropie koloru

  Tym razem koncentrujemy się na intensywnych kolorach, które są hitem tej wiosny. Sprawdźcie, czy wiecie, gdzie ich szukać! Więcej modowego detektywa: Modowy detektyw - quiz!

 • Fashionable East Białystok - relacja z wydarzenia

  Już po raz czwarty w stolicy województwa podlaskiego zorganizowano największe modowe wydarzenie na wschód od Wisły - Fashionable East Białystok. Impreza promuje młodych projektantów, ale także przedstawia prace znanych już szerszej publiczności twórców takich jak Mariusz Przybylski czy Jacob Birge

 • Met Gala 2019 - najważniejsze informacje o modowym wydarzeniu roku

  to najważniejsze wydarzenie towarzyskie roku, a o obecność na imprezie zabiegają gwiazdy, styliści, celebryci, a nawet głowy państw. W tym roku na gali na pewno pojawią się: Jennifer Lopez, Blake Lively, Ryan Gosling, Bradley Cooper z Iriną Shayk, a także Donatella Versace, Miuccia Prada czy Tom Ford. Wielką

 • Modowy detektyw

  Tym razem są dość trudne, ale wystarczy zajrzeć do galerii i artykułów w Groszkach i maksimum punktów w wyniku będzie osiągalne. Niech instynkt modnej tropicielki pozwoli stwierdzić, skąd wzięłyśmy pudrowe body, gdzie znalazłyśmy torebkę jak jednoręki bandyta i w którym sklepie udało się przymierzyć

 • Czwarta edycja biznesowych szkoleń modowych FASHION CAMP: 17-18.10.2015

  , przedstawicieli młodszej kadry działów marketingu firm branży modowej, beauty i retail, miłośników mody i wszystkich osób chcących poszerzyć swoją wiedzę potrzebną do prowadzenia biznesu modowego na najwyższym poziomie. FASHION CAMP: 17-18.10.2015 Misją organizatorów jest także edukacja oraz wsparcie projektantów

 • Warsztaty dziennikarstwa modowego w styczniu 2014

  też dla m.in. style.com, Artforum.com, Art in America. Dziennikarka przybliży uczestnikom atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku dziennikarstwa modowego. Podczas wykładów i praktycznych ćwiczeń prowadzonych przez specjalistów pojawią się zagadnienia związane z opisem kolekcji, sztuką prowadzenia

 • Modowa szkoła jazdy Cropp

  aplikacjami. Uciekając od nudy mundurków wybieraj spośród spódniczek a'la bombka oraz sweterków w typie lolitki. Koniec tej modowej trasy to aleja dodatków gdzie czekają opaski z kokardami i torby gotowe pomieścić nawet najobszerniejszą wiedzę. W męskim "parku maszynowym" CROPP umieścił klasykę gatunku

 • Wygraj modową przemianę z Patricią Field w Galerii Mokotów

  rozpoznawczym bohaterki. Field rozwinęła skrzydła i została stylistką do końca serialowej produkcji. Kolejnym krokiem milowym w jej karierze była praca przy filmowej adaptacji książki "Diabeł ubiera się u Prady", za którą została nominowana do Oscara i nagrody BAFTA. Konkurs na modową przemianę z Patricią Field

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.