Jak dobrać sportowy biustonosz? Spotkanie z brafitterką

Które z pań i dlaczego powinny nosić biustonosze sportowe? I jak wybrać ten właściwy? Tego dowiedzą się w piątek, 7 marca, uczestniczki spotkania z braffiterką marki ANITA, w warszawskim klubie fitness Pure Jatomi Sadyba.

Sport to zdrowie, ale niekoniecznie dla piersi. Panie ćwiczące bez profesjonalnej bielizny narażają swój biust na nieodwracalne deformacje kształtu. Zapobiec temu może odpowiednio dobrany biustonosz, dopasowany do rozmiaru piersi, ale też do rodzaju uprawianego sportu, częstotliwości jego uprawiania, jak i indywidualnego poczucia komfortu każdej kobiety.

Sportowy biustonosz marki AnitaSportowy biustonosz marki Anita Sportowy biustonosz marki Anita Sportowy biustonosz marki Anita

Podczas spotkania braffiterka bezpłatnie pomoże w dobrze właściwego biustonosza. Uczestniczki wydarzenia otrzymają specjalne kupony rabatowe na zakup bielizny sportowej ANITA, wezmą też udział w loterii , w której nagrodą będzie wybrany model biustonosza dopasowany do figury zwyciężczyni. Panie otrzymają też specjalną ofertę klubową od Pure Jatomi Sadyba.

Organizatorzy zapraszają wszystkie zainteresowane panie 7 marca 2014r. (tj. w piątek) do Pure Jatomi Sadyba (Sadyba Best Mall, ul. Powsińska 31), w godzinach od 11:00 do 17:00. Każda z pań może liczyć na indywidualne zajęcie się jej osobą!

Copyright © Agora SA