S IVORY: projektanci w Manufakturze

Szpilki Miu Miu, sandałki od Prady, a może trampki Dolce&Gabbana? Bez względu na decyzję zakupy można zrobić nie wyjeżdżając z Łodzi, bo buty tych ekskluzywnych marek można znaleźć od niedawna w S IVORY w Manufakturze. Jeśli dodać do tego propozycje od kolejnych znakomitych polskich projektantów powiedzieć trzeba, że multibrandowy butik rekomendowany przez Fashion Philosophy/Fashion Week Poland kończy wakacje w znakomitym stylu.

Oprócz wymienionych już marek wśród najnowszych propozycji S IVORY są też buty Jil Sander , czy Pollini . Panie znajdą tu eleganckie szpilki, ale i modne koturny czy baleriny. Dla panów przygotowano bardziej casualowo trampki. To jednak nie koniec nowości w multibrandowym butiku projektantów.

Niedawno pojawiły się tu propozycje Joanny Hawrot , nowoczesnej marki modowej, sygnowanej imieniem i nazwiskiem krakowskiej projektantki. Jej charakterystyczny styl to mariaż futurystycznych i stylizowanych elementów.

Futurystyczne elementy z klasyką łączy również Ewelina Kosmal, której znakiem rozpoznawczym są najwyższej jakości tkaniny od jedwabiu i wełny, aż po skóry. Jej projekty również znajdują się w najnowszej ofercie S IVORY w Manufakturze.

S IVORYS IVORY fot. mat. prasowe

Jest też dobra wiadomość dla poszukiwaczy niebanalnej biżuterii, a to za sprawą marek Coctail Me czy Drobiny Czasu , proponującej piękne zegarki w stylu vintage.

- Na tym nie koniec nowości - mówi Ewa Roksela, brand manager S Ivory. - W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie kilku nowych marek takich jak Wojtek Haratyk, Marita Bobko, czy Slava Varsovia - zapowiada.

A już teraz wszyscy ci, którzy polują na wyjątkowe okazje powinni przyjrzeć się promocjom w S IVORY. Na upusty 20%-50% można liczyć przy wyborze ubrań marek Hanger, Arkadiusz Taraska, Blessus, czy Grome Design.

S IVORY MULTIBRAND PROJEKTANTÓW to głośne nazwiska i gorące kolekcje. Tymczasowy butik z propozycjami najlepszych polskich projektantów pojawił się w Manufakturze w maju, żeby zaproponować miłośnikom mody kolekcje, które różnią się od tych dostępnych w innych sklepach. Są to krótkie serie ubrań prosto od projektantów, dające gwarancję wyjątkowości i wyróżnienia się z tłumu. Kolekcje i nazwiska projektantów sprzedających w S IVORY wciąż się zmieniają, ale zawsze są to ubrania od najlepszych projektantów polskiego tygodnia mody. Nic dziwnego, że butik rekomendowany jest przez FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.