Gwyneth Paltrow twarzą wielkiej wiosennej kampanii Lindex

Twarzą nowej kolekcji Lindex, która zostanie zaprezentowana podczas wielkiej wiosennej kampanii, będzie utalentowana aktorka oraz ikona mody - Gwyneth Paltrow

Wielka wiosenna kampania Lindex będzie promowała styl Modern Preppy. Inspiracją dla kampanii stał się sportowy i zrelaksowany styl życia, charakterystyczny dla wschodniego wybrzeża USA - np. Long Island czy Hamptons, ze skandynawską nutą. To połączenie dało świeży, nowy styl.

"To, że Gwyneth Paltrow będzie modelką prezentująca naszą nową kolekcję, jest po prostu wspaniałe. Jest ikoną mody, jednoznaczną ze stylem Modern Preppy, co czyni ją idealną do tej roli. Poza tym, Gwyneth uosabia markę Lindex w wyjątkowy sposób, ponieważ jest taką pozytywną, ciepłą i energetyczną osobą. Jesteśmy zachwyceni" mówi Johan Hallin, dyrektor Działu Koncepcji i Marketingu Lindex.

- "Naprawdę spodobały mi się te ubrania! Nie mogłabym zostać twarzą marki, której nie chciałabym nosić. Bardzo podobają mi się bluzka i szorty, w których byłam fotografowana, a także chinosy i blezer. Takie ubrania noszę na co dzień. Poza tym bardzo lubię paski. Pasiaste ubrania noszę właściwie przez cały czas", mówi Gwyneth Paltrow o kolekcji.

Kolekcja, której modelką będzie Gwyneth Paltrow, to jeden z najbardziej ekscytujących pomysłów Lindex na wiosnę. Najlepiej można ją opisać jako "Modern Preppy z odrobiną fantazji". Najważniejsze elementy garderoby - klubowy blezer, oksfordzka koszula, chinosy i sweter ze splotem warkoczowym - są wzbogacone cekinami, złotymi guzikami i nieoczekiwanym łączeniem kolorów. Klasyczne kolory zostają połączone z nowymi, żywymi barwami wiosny - pomarańczowym i jasnozielonym. Wśród deseni przeważają pasy, szkocka krata i drobne groszki. We wszystkich elementach garderoby, nawet po wewnętrznej stronie, widać dbałość o szczegół, która daje poczucie luksusu. Strój uzupełniają odpowiednie dodatki: płócienne torby, espadryle i biżuteria. Wszystko po to, aby uzyskać inspirujące stylizacje.

 

"Kolekcja nosi nazwę Holly & Whyte - łączy w sobie ponadczasową klasykę i nowe trendy. Kolekcję dobierano uważnie, aby każda klientka mogła z niej stworzyć swój własny styl, poprzez zestawianie poszczególnych ubrań w dowolny sposób. Nasi projektanci stworzyli idealne połączenie wygodnej klasyki ze stylem odpowiednim na wiosnę. Dodaliśmy też odrobinę fantazji i blasku, dzięki czemu kolekcja nadaje się zarówno do noszenia na co dzień, jak i na przyjęcie"mówi Lea Rytz Goldman, dyrektorka Działu Projektowania i Zakupów Lindex.

Kolekcja pojawi się w sprzedaży we wszystkich sklepach Lindex oraz na www.lindex.com 21 marca.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.