Wólczanka dla kobiet: kolorowe i wzorzyste koszule z wiosennej kolekcji

Wiosenna kolekcja damskich koszul Wólczanka zaskakuje nowoczesnym, wyrazistym stylem. Nie brakuje mocnych wzorów, kolorów i jeszcze do niedawna nieobecnego w kolekcjach marki luzu. Zachowane zostały jednak klasyczne, ponadczasowe fasony.

Soczyste owoce, wiosenna łąka, kompozycje rodem z ogrodów botanicznych, do tego mnóstwo kropek i pasków - to opis wiosennej, nowoczesnej kolekcji Wólczanka dla kobiet. Tradycyjną paletę kolorystyczną bieli i błękitów poszerzono o intensywny granat, nasycony fiolet oraz niezwykle modne w tym sezonie fuksję i seledyn - barwy, które coraz śmielej przenikają do biznesowego kodu ubioru, czyniąc go bardziej kobiecym i atrakcyjnym. Każda z gładkich koszul w tych kolorach stanowi znakomitą bazę stroju do pracy, ale też idealnie sprawdzi się podczas mniej formalnych okazji na zakończenie dnia, kiedy można pozwolić sobie na zdjęcie żakietu - na kolacji ze współpracownikami, czy wieczornym drinku z przyjaciółkami.

Koszule z wiosennej kolekcji Wólczanka

Wszystkie modele wykonane są ze szlachetnej bawełny, wysokiej jakości wiskozy, bądź mieszanki bawełny i niemnących się, nadających delikatny połysk elastycznych włókien. Dominują klasyczne, wysmuklone kroje , podkreślające atuty sylwetki. Zróżnicowany stopień taliowania i zastosowanie w wybranych modelach zaszewek pozwala idealnie dopasować koszulę do figury.

Wólczanka dla kobiet

Zobacz wideo

Uwagę zwracają wzory i nadruki. Od klasycznych pasków o różnych szerokościach przez lekkie kratki vichy w pogodnych kolorach i eleganckie mikrowzory , po fantazyjne kompozycje kwiatowe. Nowością są nadruki owoców . Koszule ze stójką i krytą plisą w modne w tym sezonie motywy ananasa, arbuza, czy banana to dozwolona szczypta humoru i ekstrawagancji nawet w stroju do biura - w towarzystwie żakietu, czy garsonki.

WIĘCEJ ZDJĘĆ WIOSENNEJ KOLEKCJI WÓLCZANKA ZNAJDZIESZ W GALERII>>

Więcej o:
Copyright © Agora SA