Rajstopy Girl-up od Gatta

My kobiety lubimy przyciągać spojrzenia na ulicy, szczególnie swoim strojem i pięknymi nogami. Rajstopy Girl-up od Gatty, które swoim wyglądem przypominają pończochy, z pewnością wyróżnią nas z tłumu i dodadzą pazura każdej stylizacji! Jesienią Gatta proponuje kilka nowych modeli.

Od samego początku rajstopy Girl-up marki Gatta stały się prawdziwym hitem wśród celebrytek i blogerek. Są też bardzo popularne na polskiej ulicy, dopełniają bowiem stylizacje wielu kobiet, w różnym wieku. W czym tkwi ich sukces? Girl-up nie są zwykłymi rajstopami - dzięki unikatowemu wykończeniu przypominają pończochy. Stanowią wyjątkowe połączenie finezji pończoch z wygodą rajstopy.

Kolekcja Girl-up od Gatty

Marka Gatta w swoich kolekcjach stawia na najnowsze trendy połączone z wysoką jakością oferowanych produktów. Linię Girl-Up wprowadziła w 2012 roku i od pięciu sezonów rozszerza ją o kolejne modele, cieszące się zainteresowaniem klientek.

Rajstopy Gatta Girl-up zostały stworzone z myślą o kobietach, które lubią wyróżniać się z tłumu. Są wyraziste, oryginalne i przyciągają wzrok. Gładkie pasują niemalże do każdej stylizacji, natomiast te z wzorami dopełniają klasyczne sety, grając w nich główną rolę - powiedziała Monika Kazimierczak, Marketing Manager Gatta.

Eleganckie rajstopy Girl-up

Rajstopy Girl-Up od Gatta dostępne są w 9 nowych wzorach. Łącznie kolekcja tych rajstop liczy już ponad 20 modeli. Wszystkie utrzymane zostały w kolorze czarnym. Różnią się wzorem i motywem wykończenia. Wykonane zostały w najwyższej jakości przędzy typu Lycra, która gwarantuje nie tylko dobrą jakość, ale przede wszystkim wyjątkowy komfort - rajstopy świetnie układają się na nogach. Ceny modeli Gatta Girl-up zaczynają się do 22,90 zł.

Więcej o:
Copyright © Agora SA